CatGo
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра CatGo заявлена як стратегія для андроїда, але на ділі тут все виявилося набагато ширше і цікавіше, тому що вам доведеться думати, причому так, мислити доведеться саме тактично і доведеться битися з іншими гравцями, а що найцікавіше - ніякої Донат при такому геймплее НЕ допоможе, так що, орієнтуватися доведеться тільки на свої мізки, інших варіантів немає.

Підготували гру в студії, назва якої ми перевести не змогли, якщо у вас вийде краще - пишіть в коментарях. Само собою, відстежити інші проекти на рахунку студії відстежити теж не вийшло, але, хіба нас це колись зупиняло?


Суть геймплея - дістатися до скрині, причому зробити це потрібно, переміщаючись по зазначеним точкам, ось тільки все не так вже й просто. Режиму в грі два, в першому ви будете боротися проти штучного інтелекту, у другому з іншими гравцями, але суть того, що відбувається це не сильно змінює. Ідея в тому, що ви можете знищити противника, але тільки якщо ваш хід і він на відстані одного кроку, а якщо це не гравець, а персонаж ІІ, то йому ще й поверненим в вашу сторону потрібно бути, в будь-якому випадку, варіантів розвитку ситуації тут багато. Крім цього, в грі є можливість розробити свій лабіринт і поділитися ним з іншими гравцями, а це значить, що кількість рівнів в найближчій перспективі безмежно, що безумовно додає ваги проекту, ось тільки кількість завантажень поки вкрай мало і якщо так і залишиться, то рівні буде робити нікому.


Особливості гри:

  • Оригінальний геймплей, який поєднує в собі багато нюансів
  • Приємне і навіть миле оформлення
  • Відмінна розминка для мізків і тактичного мислення
  • Є можливість створювати рівні і ділитися ними з ігровим співтовариством
  • Повноцінний онлайн, де битися доведеться проти таких же гравців
  • Покупок і реклами в грі поки не заявлено, але навіть якщо перші з'являться, на геймплей вони точно вплинути не зможуть

Недоліки гри:

  • В даний момент їх немає, крім слабкої популярності, але це ми виправити можемо

Підсумок: гра CatGo це прекрасна гра, яка стане дуже популярною, особливо якщо отримає належну популярність у гравців, так що, рекомендуємо приєднатися до поки ще малому спільноті.


Реклама

CatGo для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/28 10:19
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |