Winter Ski Park: Snow Driver
1.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Winter Ski Park: Snow Driver заявлена як гонки для андроїда, але особливих змагань тут ви не відчуєте, тому що вашими противниками стануть час, погодні умови і трафік на дорозі, а ось по швидкості з вами ніхто змагатися навіть не спробує.

Підготували гру в студії Play With Games, яка давно відома нам по величезній кількості симуляторів, парковок і іншого, однак, тепер вони почали трохи об'єднувати жанри, ось тільки платформа залишилася без змін і поки не пропонує революційну графіком або фізику, плюс, зберігає деякі зауваження , які до неї завжди були.


За сюжетом відбувається ви вирушите в невелике містечко, який тягне своє скромне існування десь в горах, а там як і скрізь, де буває сніг є проблеми зі снігопадами, ожеледицею та іншими ситуаціями на дорозі, які заважають руху. Залежно від того, яка машина вам пропонується можуть і відрізнятися завдання, наприклад, якщо вам видали пікап, значить доведеться об'їжджати затори на дорогах і знищувати замети, щоб інші машини могли проїхати, якщо отримали раллийную машину, то воювати з кучугурами вже не потрібно, а ось проїхати якомога швидше - вкрай бажано. Так як фізика в грі досить умовна, а управління як зазвичай смикання, то залишається тільки насолоджуватися краєвидами і красивою місцевістю, наприклад, якщо ви будете їхати вночі, то можете спостерігати північне сяйво, хіба не круто?


Особливості гри:

  • Дуже красивий і насичений подіями гірський курорт
  • Красиві пейзажі, зміна часу доби
  • Десять різних автомобілів, які ви будете водити
  • приємна графіка

Недоліки гри:

  • Фізика дуже спрощена, немає спідометра
  • Управління досить смикання, перемогти це не вийде

Підсумок: гра Winter Ski Park: Snow Driver це типовий проект для даного розробника і він цілком підійде шанувальникам такого ось невимушеного жанру, для тих, хто любить насолоджуватися навколишнім світом, а не динамікою і швидкістю.


Реклама

Winter Ski Park: Snow Driver для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
1.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/28 08:14
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |