F1 Mobile Racing
4.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра F1 Mobile Racing це гонки для андроїда, які, як ви можете зрозуміти, реалізовані за принципом «королівських перегонів», а саме, формули 1. Гонки досить специфічні і подобаються далеко не всім, проте, ряд шанувальників буде завжди, особливо поки ці гонки показують по телевізору і поки вони вважаються найдорожчими і технологічними.

Найцікавіше в цьому проекті - розробник, в ролі якого виступає відома багатьом фанатам швидкості студія Codemasters Software Company Ltd, яка прославилася на весь світ завдяки двом проектам, Race Driver GRID і GRID 2, які є тільки на ПК і консолях, до мобільних додатків вони поки з цим проектом не дісталися і швидше за все в найближчому часі і не будуть намагатися навіть. Проте, вони вирішили почати з Формули 1, що досить дивно, але на їхньому рахунку (мається на увазі для андроїда) це третій проект і перший, який можна завантажити безкоштовно, що теж своєрідний крок вперед.


Що являє собою геймплей Формули 1 ви напевно уявляєте, а якщо враховувати, що це офіційна гра чемпіонату 2018 року, то логічно припустити, що тут все за правилами, присутні тільки відомі всьому світу траси, гонщики і команди. Однак, крім цього розробники постаралися і зробили додатковий режим, який передбачає гонки з іншими гравцями, навіть один на один. Крім цього є можливість розвивати свій автомобіль, без чого буде досить складно стати чемпіоном, а саме це і буде вашою метою! Про графіку і фізику навіть говорити не варто, все ми розуміємо, що у таких розробників з цим проблем не буває.


Особливості гри:

  • Проект, є офіційним і легальним представником чемпіонату світу 2018 з Формули 1
  • Відомі розробники, а це чималого варто
  • Кілька режимів гри
  • Можливість покращувати автомобілі
  • Відомі команди та гонщики
  • Відмінна графіка і прекрасна фізика

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, як зазвичай.

Підсумок: гра F1 Mobile Racing це один з кращих проектів з даної тематики на поточний момент, який, до того ж, можна викачати абсолютно безкоштовно.


Реклама

F1 Mobile Racing для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
4.43★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/27 10:57
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |