BRIX! Block Blast
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра BRIX! Block Blast це головоломка для андроїда, яка створена за принципом жанру «три в ряд» і класичного тетрису, що вийшло досить цікавим сплавом, який обов'язково повинен сподобатися всім шанувальникам жанру.

Підготували гру в студії Genera Games, на рахунку якої маса інших цікавих проектів, серед яких варто відзначити Cover Fire з більш ніж десятьма мільйонами завантажень, Zombie Hunter з аналогічним результатом, Soccer Star 2019 Top Leagues і Soccer Star 2019 World Cup Legend: Road to Russia ! які теж не відстають і багато інших, нехай і менш популярних проектів, які, до слова, встигли засвітитися на нашому сайті. Так що, розробники не тільки мають величезну аудиторію, а й ігри вміють робити, що вони в черговий раз і довели.


Ігровий простір дуже сильно нагадує тетріс, але сама по собі гра розбита на рівні і на початку кожного ви відразу отримаєте вже зібрані блоки, які знаходяться досить високо до краю. Ваше завдання за відведений кількість ходів, кожен з яких передбачає розміщення додаткових блоків, завдяки чому наявний завал можна розгрібати, при цьому, потрібно враховувати, що прибираються блоки одного кольору при кількості від трьох і більше, причому якщо вийшло прибрати більше трьох, то ви будете отримувати бонуси, які допоможуть в наборі очок. По частині очок тут є варіант закінчити на одну, дві або три зірки, класичний формат, причому шкала, яка в міру заповнення це відображає буде показана в лівому верхньому кутку. Графіка і анімація - на висоті, соковиті кольори сподобаються не тільки дітям, яким, до речі, не так вже й просто буде грати, думати тут доведеться пристойно.


Особливості гри:

  • Відмінне поєднання кількох жанрів, класичних і сучасних
  • Прекрасна графіка і анімація, все соковито і яскраво
  • Велика кількість рівні та різних бонусів
  • просте управління
  • У міру проходження ви зіткнетеся в цікавими будівлями
  • Розробники обіцяють регулярно додавати рівні
  • У грі немає реклами, що приємно

Недоліки гри:

  • Покупки є і вони можуть значно полегшити вам життя, але при бажанні, можна обійтися і без них.

Підсумок: гра BRIX! Block Blast це не тільки прекрасна головоломка, але і прекрасний представник розростається жанру «три в ряд», який вже давно переступив свої класичні рамки.


Реклама

завантажити BRIX! Block Blast 1.66.19 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Take a trip through Theatreland in our latest episode.
- 15 Brand New Levels
- Ability to turn move hinting on/off
- Lots of bug and stability fixes.

Happy BRIX-ing!
Загальна інформація
версія 1.66.19 (16619)
дата завантаження 2020-11-29 17:15
Розмір 83.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/25 08:40
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |