Turbo Boy
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Turbo Boy це аркада для вашого андроїда, яка не обійшлася без елементів головоломки і необхідності міркувати і орієнтуватися в ситуації швидко, на що натякає навіть її назва.

Підготували гру в студії Parthenon Software, на рахунку якої це всього другий проект, першим же була гра Space Big Bang, яка поки змогла зібрати лише 50 тисяч завантажень, що вельми скромно, але, подивимося що вийде у нового проекту.


Починається геймплей з невеликої історії про те, як ваш герой гуляв зі своєю подругою, але на шляху їм зустрівся великий і сильний хуліган, який чомусь з головою курки. Хуліган не довго думаючи схопив вашу подругу і поспішив піти, ваш герой вирішив втрутитися, але програв у нерівному двобої, отримавши солідний удар між ніг. Ця травма не дозволила йому передумати подругу повернути, так що, він пустився в погоню, але хуліган залишив за собою низку рівнів, які потрібно пройти, тільки так можна буде зустрітися з ним знову.

Кожен рівень являє собою невеликий майданчик, в центрі якої захований ключ, щоб його отримати потрібно зібрати всі дорогоцінні камені і не потрапити в пастки, причому зробити це потрібно якомога швидше, часу виділяється досить мало, а в міру його розтрати падає і кількість зірок, які ви можете отримати за проходження. Рівнів досить багато, так що, ви не скоро дізнаєтеся що станеться при наступній зустрічі нашого героя і хулігана, але тим не менш, рано чи пізно це трапиться;)


Особливості гри:

  • Велика кількість рівнів і унікальні особливості на кожному
  • Різні пастки і вороги
  • Тактика від рівня до рівня теж буде змінюватися
  • Уважність знадобиться, інакше ви не зможете орієнтуватися швидко
  • Розгадати всі таємниці і врятуйте свою подругу!
  • Ніяких покупок в додатку

Недоліки гри:

  • Присутній реклама, яка не заважає

Підсумок: гра Turbo Boy це прикольна аркада з логічним ухилом, яка цілком може зайняти вас на тривалий час, особливо якщо вам підходить досить просте оформлення без зайвих ускладнень.


Реклама

завантажити Turbo Boy 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
New Version
Загальна інформація
версія 1.0.1 (2)
дата завантаження 2018-11-22 14:25
Розмір 65.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/23 08:16
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |