Parking Island: Mountain Road
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Parking Island: Mountain Road це парковка для андроїда, яку складно назвати симулятором, так само як і гонками, хоч швидкість тут і важлива, але все ж це в першу чергу парковка, адже єдиний ваш противник - час і перешкоди, так що, поспішати хоч і потрібно, але в розумних межах.

Підготували гру в знайомій багатьом студії Play With Games, яка вже неодноразово випускала подібні ігри і різні симулятори, що радує - її продукт розвивається, ви тільки порівняйте це і щось зі старого. Так чи інакше, але звернемося до геймплею.


Суть того, що відбувається не сильно вибивається з жанру, так як ваша основна задача - припаркувати автомобіль в потрібному місці, зробити це якомога швидше і не потрапити в аварію по дорозі на місце. Основна фішка - красиві локації на яких все і буде відбуватися, так як на цей раз нас відправляють на мальовничий острів, де є і пальми і гірські серпантини, автомобілі, яких тут десять штук від частини теж відповідні, у всякому разі, без пляжного баггі НЕ обійшлося, а це вже показник. З навігацією проблем теж виникнути не повинно, кожна контрольна точка підсвічена зеленим, а кожна наступна помаранчевим, так що, відсутність міні-карти зовсім не заважає. Елементи управління теж досить звичні - педалі і стрілки, шкода що спідометра немає, але сильно тут і ніде розігнатися. Завдання досить тривалі, так що завжди буде можливість вивчити острів і все його краси. Окремо варто відзначити цікаві перешкоди, які зроблені дуже розумно - десь ремонт дороги, десь інші проблеми, які виглядають вельми доречними.


Особливості гри:

  • Відмінна графіка і дуже красиві локації
  • Десяток автомобілів різного формату, від баггі до вантажівки
  • Великий набір перешкод
  • На дорозі вас чекає трафік, досить щільний місцями
  • Велика кількість рівнів

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки мають місце бути, класичний формат монетизації

Підсумок: гра Parking Island: Mountain Road це дуже цікава і дуже красива парковка, яка дозволить вам отримати хороший досвід водіння в цікавих ситуаціях, рекомендуємо.


Реклама

Parking Island: Mountain Road для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/13 08:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |