Tanks a lot!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Tanks a lot! Це екшен для вашого андроїда, який передбачає онлайн битви на техніці, яка дуже схожа на танки, в усякому разі, саме так все і передбачається, особливо на початку вашого розвитку.

Підготували гру в знайомій багатьом студії BoomBit Games, проекти якої досить часто з'являлися на нашому сайті за останній рік. Серед популярних і навіть відомих можна відзначити фізичні головоломки Build a Bridge! і Bridge Construction Simulator, кожна з яких легко набрала більше 10 мільйонів завантажень, що дуже солідний результат.


З основних фішок гри можна сміливо відзначити два важливих моменти, перший - грати доведеться виключно на рейтинг і виключно онлайн в форматі три на три, так що, кожен раз в вашій команді буде двоє людей, може бути ваших друзів, може бути випадкових товаришів. Другий момент - танки тут доведеться збирати самостійно, а значить, буде велика кількість унікальних конструкцій і так чи інакше, завжди є можливість придумати щось, що підійде вам як за стилем гри, так і з вогневої потужності, без якої тут взагалі не обійтися . Десятки деталей і різні можливості поліпшення безумовно сподобаються всім, хто любить конструктори і можливість підійти до вирішення військового питання з наукової точки зору. Само собою, деталями танка вибір не закінчується, далі доведеться вибрати і зброю, якого тут цілий арсенал, фактично, на будь-який смак, причому знову ж, зброю краще підбирати саме під свій стиль гри.


Особливості гри:

  • Командні битви за класичним принципом Десматч
  • Збирайте ресурси, які обов'язково знадобляться
  • Є режим в якому кожен виступає за себе, без підтримки
  • Нещодавно з'явився режим футболу на танках ... дивно, але весело
  • Різні тактики, підберіть свою, унікальну

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, без яких такі проекти не обходяться
  • Дрібні недоліки, які скоріше прив'язані до індивідуальних побажань гравців, але як ви знаєте, всім догодити не вийде ...

Підсумок: гра Tanks a lot! це досить успішний онлайн проект, який вже встиг набрати хорошу аудиторію, частина якої навіть встигла охолонути до гри, але завжди є шанс, що чергове оновлення вдихне в гру нові сили, в будь-якому випадку, рекомендуємо спробувати.


Реклама

Tanks a lot! для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/12 10:25
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |