Red Siren: Space Defense
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Red Siren: Space Defense заявлена як екшен для андроїда, але якщо вчитатися в її опис то очі буквально розбігаються. Є і якась сюжетна зав'язка і чергова спроба показати світ після апокаліпсису і інші нюанси, які безумовно можуть зацікавити більшість.

Підготували гру в студії isTom Games, на рахунку якої вже майже два десятка ігор і перше що впадає в очі - кілька проектів про Nyan Cat, один з яких точно був на нашому сайті, а популярність там зашкалює - понад 10 мільйонів завантажень! Так чи інакше, але дані розробники найбільше орієнтовані саме на платформери, що звичайно позначилося і на цій грі.


Сюжет розповідає про 2138 рік, як зазвичай, людство встигло відзначитися і вже розробило все копалини, які були на нашій планеті, але тут в гру вступили ненависні корпорації, на стороні яких, до речі, ви і опинитеся, які знайшли технології і засоби на колонізацію сусідніх планет, де і почали добувати ресурси. Проте, знайшлися і бандити, які за відсутністю видобувних потужностей вирішили просто грабувати корпорації, відбираючи вже здобуті ресурси. У зв'язку з цим був заснований загін під назвою Red Siren, покликаний боротися з такими нападами, захищаючи інтереси корпорацій. Ви - новобранець в цьому загоні і потрібно проявити себе, борючись з різноманітними супротивниками. Звучить дуже цікаво, виглядає теж, але на ділі це своєрідний платформер, практично скролл-шутер, що безумовно може багатьох засмутити, але якщо придивитися, цікаві нюанси все-таки є.


Особливості гри:

  • Відмінна графіка і багато ефектів
  • Великий вибір літальних апаратів і роботів
  • Круті космічні кораблі
  • Великий асортимент озброєння
  • Гарна озвучка відбувається
  • Можливість прокачування і розвитку

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки - типовий формат монетизації

Підсумок: гра Red Siren: Space Defense більше підійшла б на роль рольової гри з відкритим світом, але поки це тільки платформер для вашого андроїда, нехай і динамічний, красивий і в цілому затягує.


Реклама

завантажити Red Siren: Space Defense 1.3.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- 10 new stages
- 2 new turrets
Загальна інформація
версія 1.3.0 (32)
дата завантаження 2019-01-25 13:39
Розмір 27.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки isTom Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/09 09:49
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |