Idle Skies
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Idle Skies це клікер для вашого андроїда, причому розробники заявляють що він сподобається тим, хто любить авіацію, її історію і навіть має підприємницьку жилку, що повинно вийти досить цікаво, особливо, якщо зі свого боку вони змогли опрацювати ту саму історію ...

Підготували гру в студії Crimson Pine Games, яка любить і вміє випускати самі різні ігри, які можна сміливо віднести до жанру тайм-кілерів, причому деякі вже бували на нашому сайті, наприклад гонки Drifty Chase з більш ніж мільйоном завантажень і наздоганяльна її Geometry Race, так що, по цій частині ми спокійні, претензій немає.


Сенс гри, як і будь-якого клікера, полягає в необхідності розвиватися, тільки в даному випадку ваше розвиток буде визначатися повітроплавного апаратами, якщо можна так сказати, особливо, якщо враховувати, що починати доведеться з паперового літачка ... Проте, шанувальники авіації знають її довгу історію, яка сягає корінням ще в стародавні часи, мало не в міфи Стародавньої Греції та історії про нещасний Ікара, який вже тоді навчився літати. Взагалі геймплей розбитий на шість епох, найпростіша - паперовий літачок, змій та інші елементарні штуки, які можуть триматися в повітрі, а остання епоха це вже про підкорення космосу, ось туди вам і потрібно дістатися, але як раз для цього дух підприємництва і буде потрібно . Далі ситуація зрозуміла - кожен повітроплавний апарат приносить гроші, які можна витратити на його розвиток і на розблокування нових апаратів або навіть епох, так що, дерзайте!


Особливості гри:

  • Зрозумілий і затягує геймплей
  • Це перший клікер, в якому є можливість дізнатися корисну інформацію, освітній аспект досить доречний
  • Величезна кількість літальних апаратів
  • 6 ер, на які розбиті поліпшення
  • Статистика, досягнення та інші таблиці
  • Відмінна графіка і анімація

Недоліки гри:

  • Як і в будь-якому іншому клікера тут є трохи реклами і можливість щось купити

Підсумок: чи не будемо стверджувати, але все ж наша думка - гра Idle Skies це кращий клікер по тематиці авіації і всього що з нею пов'язано, розробники дійсно докладно підійшли до питання достовірності інформації та іншим важливим фішках, які будуть оцінені шанувальниками тематики.


Реклама

завантажити Idle Skies 1.1.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Small stability improvements.
Загальна інформація
версія 1.1.0 (29)
дата завантаження 2020-11-07 19:39
Розмір 29.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/09 08:44
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |