Farm Heroes Champions
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Farm Heroes Champions це головоломка для вашого андроїда, яка вирішила стати черговим представником найпоширенішого і самого популярного виду - три в ряд, а ви що очікували?

Підготували гру в студії King, яка вже не перший раз випускає гру такого формату, більш того, на її рахунку таких ігор вже більше десятка, причому, вони само собою з легкістю збирають досить велику аудиторію, що перевищує 10 мільйонів завантажень, так що, цілком логічно , що вони вирішили зробити щось свіже і дістати ще десяток мільйонів завантажень ... чому б і ні?


Як відразу стає видно з назви, мова піде про якихось героїв, можна навіть припустити, що розробники вирішили зробити типову рольову гру, розбирання в якій здійснюються посредствам найбільш потужних комбінацій, але ви швидко зрозумієте що це не так. Так що, про яких героїв йдеться - складно сказати, ніякого сюжету тут немає і не буде, відразу рівень, відразу яскраві і соковиті овочі / фрукти, які потрібно об'єднувати і трохи живності у вигляді собак, бобрів та інших, може бути це вони і є герої? Насправді не так вже й важливо, тому що в будь-якому випадку, все що вам доведеться робити - збирати комбінації, причому так, щоб за відведений кількість ходів зібрати необхідну кількість фруктів і овочів, згідно із завданням, процес виконання якого відображається у верхній частині екрану , на ящиках, куди ці самі фрукти та овочі відправляються. Графіка приємна, анімація гідна, але нічого нового, від слова «абсолютно» в грі ми не помітили. Швидше за все, переважна частина аудиторії шукати і не стане, так що, і ми не будемо.


Особливості гри:

  • Гарна «соковита» графіка і гідна анімація
  • Велика кількість рівнів
  • Класичний, впізнаваний формат
  • Можна грати без доступу в інтернет
  • Якщо ж доступ в інтернет є - можна синхронізувати процес на різних пристроях
  • Всіляка статистика і рейтинги кращих гравців
  • На даний момент в грі немає реклами, покупок чи іншої монетизації ...

Недоліки гри:

  • В цілому, їх немає, за відсутністю монетизації, але і оригінальною її точно назвати не вийде.

Підсумок: гра Farm Heroes Champions це найтиповіший з усіх можливих представників жанру «три в ряд», якщо тільки виключити що тут овочі та фрукти, а не кульки і кристали, в іншому ж - прохідна гра, яка обов'язково збере велику аудиторію, попри все .


Реклама

Farm Heroes Champions для LG Optimus Link P690

Усі додатки King на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/08 08:02
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |