Merge Gnomes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Merge Gnomes це клікер для андроїда в якому вам належить добувати золото, чим повинні займатися найбільш підходящі для цього персонажі, а саме - гноми!

Підготували гру в студії Rhino Games Studio LLC, яка базується в Вірменії, що досить цікаво, раніше ігор з цих країв ми не зустрічали, так що, подивимося що цікавого могло у них вийти. А так, на їхньому рахунку цей проект перший і ми щиро сподіваємося, що він отримає належну популярність, так як приємно бачити, що до розробки ігор добралися вже в найвіддаленіших куточках планети, а значить, індустрія дуже швидко розвивається, що не може не радувати .


Геймплей гра отримала досить цікавий, тому що перед нами не тільки клікер, але і своєрідна головоломка, яка трохи нагадує такий знаменитий проект як 2048 ... Про оформлення говорити не будемо, воно досить просте, так що, в рамках проби пера більш ніж підійде , туди ж можна відправити і анімацію, що відбувається, якої досить мало, але навіть та, яка є вийшла вельми скромною.

Що ж до того, що відбувається, то як ми вже написали, головна мета - добувати золото, причому чим більше, тим краще. Рівне для цього, на порожні ділянки, яких тут всього шість потрібно ставити бочки, з яких з'являються гноми. Двох однакових гномів завжди можна об'єднати в гнома, який займає одне місце, але золота видобуває більше, що досить зручно. Бочки, само собою, теж можна розвивати, щоб з них з'являлися гноми рівнем вище, а це буде досить актуально, у міру зростання вашої гірничодобувної галузі ...


Особливості гри:

  • Три десятка різних гномів, які мають свої імена та функції
  • З'єднувати однакових гномів, щоб отримати нового, привіт 2048!
  • Чим глибше копаєте - тим більше золота
  • Збирайте скрині, в яких ви знайдете відмінні подарунки
  • Видобуток не зупинятиметься навіть коли ви оффлайн

Недоліки гри:

  • У грі присутня реклама
  • Як і в будь-якому іншому клікера, є покупки

Підсумок: гра Merge Gnomes може і не вдарить шанувальників клікерів, але цілком може зацікавити тих, хто шукає щось нове і оригінальне, в усякому разі, такого сплаву ми ще не зустрічали ...


Реклама

завантажити Merge Gnomes 1.6 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
UI improvements
Загальна інформація
версія 1.6 (68)
дата завантаження 2018-11-06 11:40
Розмір 63.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/07 08:37
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |