Terminator: Survival
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Terminator: Survival це карткова стратегія, створена на базі відомої франшизи про термінатора, про який, напевно знає практично кожен, особливо якщо враховувати, що франшиза включає в себе багато фільмів, серіали, мультфільми і навіть інші ігри. Що нового нам постаралися піднести розробники - зараз і розберемо.

Підготували гру в студії Mogol Games, назва якої, з якоїсь причини здається нам знайомим, але ось на Google Play нічого іншого за ними знайти не вийшло, так що, будемо вважати це дебютом і їх спробою увірватися в світ власників андроїда.


Як ви могли помітити, найбільш круті карткові стратегії виходять тоді, коли є потужний фундамент, далеко ходити не будемо, взяти навіть лідера жанру - Hearthstone, за плечима у якого величезна всесвіт Warcraft. В даному випадку фундамент теж є, тому що франшиза не тільки відома, а й має на увазі під собою не тільки пригоди головних героїв, а й цілий всесвіт з трагічною історією протистояння людей і машин, керованих штучним інтелектом. Приблизно на цьому сюжет гри і буде заснований, тому що саме з терминаторами вам і доведеться битися, при цьому, що жахливо, боротися проти інших гравців вам ніхто і не запропонує, є тільки можливість об'єднатися з ними і боротися разом, але все так само, з терминаторами, якими якраз штучний інтелект управляти і буде ...

Оформлення теж вийшло досить двояким, з одного боку воно передає похмуру атмосферу світу, в якому вже трапився апокаліпсис і тепер питання стоїть про виживання, з іншого боку - аж надто похмуро, а більша частина аудиторії може цього не зрозуміти ...


Особливості гри:

  • Карткова стратегія, заснована на світі «Термінатора», це оригінально ...
  • Карти містять багато нових і багато вже знайомих героїв
  • Об'єднаєтеся з іншими гравцями, щоб стати сильніше
  • Зберіть велику колекцію карт
  • Похмуре оформлення, яке нагадає деякі моменти франшизи
  • Регулярно проводяться спеціальні заходи
  • Реклами і покупок чомусь немає, мабуть, тимчасове явище

Недоліки гри:

  • Хоч гра і зовсім безкоштовна, але відсутність можливості грати проти інших гравців пригнічує.

Підсумок: гра Terminator: Survival це, звичайно, не конкурент кращим представникам жанру, але так чи інакше, це досить цікава гра, створена на базі відомої франшизи.


Реклама

завантажити Terminator: Survival 1.0.9 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
---Start Resistance Transmission--

Hello Soldier. This is critical update v1.0.9 to your handheld Skynet terminal. We hope its contents prove useful in your survival. Long live humanity.

--Contents--
1. Daily missions: Complete daily missions to make your resistance stronger.
2. New equipment unlocked: Get your own equipment to join the resistance.

Good luck. Survive. We're counting on you.

---End Resistance Transmission--
Загальна інформація
версія 1.0.9 (9602)
дата завантаження 2020-08-06 15:41
Розмір 69.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Mogol Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/02 10:06
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |