Ghostbusters World
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Ghostbusters World це аркада і пригоди з доповненою реальністю в одній особі, а значить, це щось незвичайне і виразно цікаве, так що, трохи загострити тут увагу на те, що відбувається і постараємося розповісти вам основні моменти.

Почати варто з того, що гра створена на базі культового фільму «Мисливці за привидами», причому не того, який невдало намагалися перезапустити, а класичного, який все люблять. Як наслідок, розробником та ініціатором ідеї виступила корпорація Sony Pictures, а ось у вигляді видавця і локалізатора вибір припав на маловідому студію FourThirtyThree Inc., яка може бути вам знайома такими іграми як Boxing Star або Battle Boom, які досить популярні і відрізняються високою якістю, що і було потрібно для нового проекту.


Геймплей в общем-то вийшов досить логічним, тому що в грі вам належить полювати за привидами, власне чим і займалися головні герої у фільмі, а саме полювання реалізована ідентичним чином - спеціальна гармата і пастка дозволять зробити все необхідне. Основна ж фішка гри - доповнена реальність, яка реалізована аналогічно знаменитої гри Pokemon Go, про яку вже багато хто встиг забути, але більше 100 мільйонів завантажень все одно за неї, питання лише в тому, чи зможе ця гра зробити подібне кількість? Швидше за все немає, тому що ажіотаж навколо покемонів був величезний, в деяких країнах її заборонили, в деякі вона прийшла тільки цієї осені, а ось з цією грою такої паніки немає і не буде, вона вже всюди доступна і завантажити її можна безкоштовно. Так що, встановлюйте гру і носитеся по своєму населеному пункту в пошуках привидів, до речі, деяких босів можна перемогти тільки спільно з іншими гравцями, а значить, доведеться з кимось познайомитися або змусити друзів приєднатися до вас.


Особливості гри:

  • Культова тематика мисливців за привидами знову в справі
  • Відмінна графіка і безліч налаштувань
  • Доповнена реальність за принципом гри Pokemon Go
  • Багато різних привидів
  • Епічні битви з босами
  • У грі немає реклами

Недоліки гри:

  • Типові труднощі, пов'язані з необхідністю залишати своє житло
  • Підтримуються покупки, що не дивно

Підсумок: гра Ghostbusters World по суті, являє собою якийсь аналог покемонів, тільки іншої спрямованості, яка багатьом гравцям набагато ближче, так як тема покемонів набагато вужче ніж тема привидів і культового шедевра кінематографа, однак, першопроходець з'явився більше двох років тому і цілком можливо, що інтерес аудиторії до таких розваг вже охолов ...


Реклама

завантажити Ghostbusters World 1.16.2 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.16.2 (54)
дата завантаження 2019-08-08 07:47
Розмір 68.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/29 10:03
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |