My Talking Tom 2
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра My Talking Tom 2 це продовження нашумілої гри, в якій розробники вирішили ризикнути, зробивши говорить кота, який передражнює вас і видає прикольні репліки на рівному місці. Але, давайте спочатку розберемося в хронології подій, а вже потім перейдемо до самої гри.

Підготували гру в студії Outfit7 Limited, що в загальному-то логічно, тому що саме вони володіють цією франшизою і безумовно не хочуть від неї відмовляються. Так ось, найпершою грою про Тома став проект Talking Tom, який на даний момент зібрав більше 100 мільйонів завантажень (це тільки на андроїд) і в общем-то дав старт всій франшизі, тому що популярність була неймовірною. Практично відразу розробники випустили першу частину гри My Talking Tom, яка містила того ж персонажа, але вже в форматі вихованця, ось це стало справжнім хітом, кількість завантажень, перевалила за 500 мільйонів тому свідчить. Після цього франшизу стали розвивати, пробуючи нових персонажів, різні жанри і формати. Однак, до другої частини найпопулярнішої гри розробники добралися тільки зараз і ми обов'язково подивимося, що нового в ній з'явилося.


Само собою, формат залишився колишнім, це все ще гра про вашого вихованця, за яким потрібно стежити, годувати його, одягати, мити, лікувати і так далі, досить стандартний набір. Графіка, з роками, само собою стала краще, без будь-яких надмірностей, просто приємна мультяшна графіка. З нового - тепер у Тома є свій літак, використовуючи який ви можете відправитися в подорож, де є новий одяг, нові елементи інтер'єру для дому та нові пригоди.

Крім цього, у Тома з'являться свої власні вихованці, доглядати за якими ви теж можете, але це не обов'язково. З'явилися і іграшки, яких досить багато, а що з ними робити - самі здогадаєтеся. Величезний набір міні-ігор додається, просто тепер їх набагато більше ...

Узагальнюючи, варто сказати, що гра виразно стала краще, обсяг контенту навіть в голові не вкладається і це оцінять всі шанувальники.

З недоліків можна відзначити лише класику - наявність реклами та великий Донат, але як всі ми знаємо, можна і без нього обходитися.


Підсумок: гра My Talking Tom 2 це новий хіт, який тільки почав набирати аудиторію, але ми впевнені, що вже до кінця місяця, вона стане обчислюватися мільйонами, проект приречений на успіх. Старання розробників окупляться в рази і це правильно;)


Реклама

завантажити My Talking Tom 2 2.3.2.47 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 2.3.2.47 (430)
дата завантаження 2020-10-18 11:57
Розмір 100.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
записувати аудіо

записувати аудіо

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/02 07:19
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |