Wild Tamer
4.5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Wild Tamer це дуже цікавий проект для андроїда, який можна сміливо віднести до рольових ігор, але всі ми знаємо, що найчастіше це означає деяку подобу clash of ... або щось жорстке і піксельний або чергове подобу класичних і найпопулярніших проектів , але, на щастя, в даному випадку ми змогли знайти щось оригінальне, про що і розповімо.

Підготували гру в студії 111%, яка рівно на стільки і викладається, особливо якщо судити за якістю і кількістю проектів, які з'явилися за останній час. Деякі проекти вже бували на нашому сайті і здебільшого це були дивні ігри, які складно назвати «довгограючі», проте, після цього з'явилася рольова гра, яка затягне вас на тривалий час.


Якщо говорити про геймплей, то в його основі лежить теорія, що колись давним давно на світі жили справжні друїди, які вміли керувати тваринами і володіли деякими іншими магічними здібностями. Жили вони зазвичай ізольовано, так як інші люди не могли змиритися з їх навичками і найчастіше їх притулком ставала та чи інша печера десь далеко від основних населених пунктів. Не дивуйтеся, але саме роль такого друїда вам і відводиться в цій грі.

Печера стане вашою базою, тут ви можете наймати різних тварин, займатися їх поліпшенням, прокачувати свою екіпіровку, відроджуватися, якщо вас уб'ють і займатися іншими цікавими речами, без яких гра явно не зможе розвернутися. Найнявши невелику армію (до речі, на початку це будуть миші, звірі більшого розміру з'являться потім) і відправитися за межі свого притулку, щоб битися, отримуючи досвід і ресурси, а також дослідити велику територію. Причому, все це відбувається в режимі реального часу і не передбачає будь-якої автоматизації та інших хитрощів, які роблять гру прісної і набридливої.


Особливості гри:

  • Оригінальна і навіть унікальна історія
  • Дуже багато контенту, на подив
  • Просте управління і зрозумілий геймплей
  • Квести і великий вибір тварин
  • Глобальний рейтинг

Недоліки гри:

  • Гра безкоштовна, так що тут є і реклама і покупки

Підсумок: гра Wild Tamer це не тільки оригінальність в усі свій красі, це і цікава рольова гра, яку вміло завернули в прекрасне оформлення, яке сподобається практично кожному. Настійно рекомендуємо!


Реклама

завантажити Wild Tamer 2.30 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Fixed some bugs.
Загальна інформація
версія 2.30 (69)
дата завантаження 2020-07-13 13:25
Розмір 95.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Усі додатки 111% на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.48★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/02 09:26
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |