Nuclear Submarine inc
2.9 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Nuclear Submarine inc це своєрідний симулятор ядерного підводного човна, яка не робить упор на візуальну складову, але більш ніж повністю компенсує просту графіку своїм цікавим і реалістичним змістом, так що якщо з якоїсь причини даний вид транспорту вам цікавий - ласкаво просимо на борт !

Підготував гру незалежний розробник на ім'я Ломакін Дмитро, проекти якого нам вже траплялися, що не дивно, таланту там не позичати. Найбільш популярною серією його ігор (яка і побувала на нашому сайті) можна назвати симулятор ядерної електростанції, називається серія ігор Nuclear inc, причому кожна з двох частин зібрала вже понад 500 тисяч завантажень, що дуже хороший результат для стороннього виробника. Сподіваємося, що і гра по підводний човен проявить себе і знайде своїх шанувальників.


Повертаючись до геймплею варто відзначити, що в порівнянні з минулою грою він став різноманітнішим, тому що крім ядерного реактора на підводному човні доведеться керувати і самої підводним човном, що досить складно. Крім цього, автор дуже детально попрацював над створенням основних її вузлів і можна сміливо сказати, що дана гра дасть вам дійсно цікавий і швидше за все корисний досвід.

Як завжди, гра розбита на деякі ситуації, які вам доведеться вирішувати, в нашому випадку це всілякі поломки, необхідність занурення, проблеми в скелястій місцевості і багато іншого, причому завжди потрібно пам'ятати, це ядерний підводний човен, а значить, неправильні дії можуть легко призвести до нової катастрофи ...


Особливості гри:

  • Детально пророблена підводний човен і її вузли
  • Більше десятка поліпшень
  • Варіант із зануренням теж опрацьовано досконально
  • Гра переведена на 4 мови

Недоліки гри:

  • Трохи реклами і покупки, але варто відзначити, що будь-яка покупка позбавить вас від реклами, так що це дуже вигідна пропозиція.

Підсумок: гра Nuclear Submarine inc це не тільки хороший симулятор, але і цікаве продовження серії незвичайних ігор, які повинен перевірити для себе практично кожен.


Реклама

завантажити Nuclear Submarine inc 2.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Some bugs are fixed
Загальна інформація
версія 2.0 (121)
дата завантаження 2020-08-08 19:34
Розмір 56.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.93★ 58.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/11 09:06
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |