Hole.io
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Hole.io це аркада для андроїда в якій передбачається суперництво з іншими гравцями на одній площі, що абсолютно очевидно для всіх, хто вже знайомий з форматом ігор «.io», яких на поточний момент досить багато. Так чи інакше, в даному випадку мова піде про чорні діри і це дуже незвично!

Підготували гру в студії, яка вже з'являлася на нашому сайті, причому неодноразово, називається вона VOODOO і може бути знайома вам по таким іграм як Paper.io (більше 10 мільйонів завантажень, до речі), Helix Jump (більше 100 мільйонів завантажень!) І деяким іншим трохи менш популярним проектам. Варто відзначити, що сьогоднішня новинка теж не сильно відстає, вона вже зібрала більше мільйона завантажень на андроїда і продовжує покращувати свої показники;)


Прийшов час звернути увагу на найцікавіше в даній грі, а саме - її геймплей. Як ви вже зрозуміли, мова піде про чорні діри, які, як відомо, засмоктують в себе все підряд і відправляють в невідомому напрямку, теорій на цей рахунок дуже багато, але на них у нас немає часу, тому що вам належить управляти однією з таких чорних дір, яка по якимось неймовірним причин виявилася в місті! Принцип того, що відбувається дуже нагадує гру Agar.io, але все ж відрізняється. Вам належить управляти чорною дірою, яка рухається за рівнем землі, поглинаючи все що в неї поміщається. Починати доведеться з невеликих розмірів, які підходять для того щоб засмоктувати людей, стовпи та інші непримітні речі, але чим більше ви поглиначами - тим більше стане діра і ви зможете поглинати автомобілі, невеликі будови і так далі, поки вона не розростеться до розмірів міста, якщо звичайно встигнете, тому що кожен раз все це відбувається обмежений час. Чи зможете ви поглинути своєї чорної дірою іншу чорну діру - спробуйте з'ясувати, але так чи інакше, це дуже весело! А по закінченню часу ви отримаєте статистику і місце яке ви змогли зайняти в процесі своєї руйнівної діяльності;)


Особливості гри:

  • Дуже цікавий, веселий і захоплюючий геймплей
  • Жваве місто, який здається безмежним
  • Можна грати з друзями, які поруч
  • Маса фішок, особливостей та іншого контенту

Недоліки гри:

  • Постійно бовтається рекламний банер, прибрати який обійдеться в 5 доларів ...

Підсумок: гра Hole.io не вийшло ідеальної, є тут і проблеми з управлінням та інші не найлаконічніші моменти, але так чи інакше, вона коштує витраченого на неї часу і зусиль, які ви докладете, щоб змиритися з деякими нюансами.


Реклама

завантажити Hole.io 1.11.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.11.0 (11100)
дата завантаження 2020-10-22 13:43
Розмір 83.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/09 07:34
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |