Creative Destruction
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Creative Destruction це онлайн екшен для вашого андроїда, дії якого будуть розгортатися за образом і подобою таких ігор як PUBG Mobile, Free Fire - Battlegrounds, Hopeless Land: Fight for Survival і деякими іншими, але суть і так зрозуміла. З огляду на що гра вийшла зовсім недавно, будемо вважати, що у розробників була можливість вивчити жанр і запропонувати нам щось цікаве.

А підготували гру в студії ZuoMasterDeveloper і це їх перший проект, що звичайно трохи бентежить, тому що на таку гру потрібно мати солідний досвід, але результати видно відразу і вони багато чого пояснюють.


Геймплей гри практично повторює події, які відбуваються на цій кухні: ви десантуєтеся з літака і приземляєтеся на острів, де вас чекає ще 99 гравців, завданням кожного з яких буде виживання. Далі ви починаєте досліджувати місцевість, збирати нову зброю, використовувати транспортні засобів і битися з іншими гравцями. Острів тут досить великий, його площа 16 квадратних кілометрів, що досить пристойно, але на сотню осіб в цілому виходить нормально. Ось тільки розробники з якоїсь причини не пропрацювали варіант зменшення зони і навіть тимчасові рамки того, що відбувається, так що, як ви розумієте, гра може неабияк затягтися ... Крім цього, тут вас чекає своєрідна помісь сучасного зброї та футуристичного, та й самі наші герої одягнені за останнім словом техніки, однак, розробники так старалися намалювати їх моделі що зовсім забули про навколишній світ, особливо про землю ... Загалом, виглядає все на таких контрастах досить погано, що ви і самі можете помітити, а ще, на тлі такого підходу не дуже зрозуміло, чому ця гра повинна вас зацікавити на тлі конкурентів ...


Особливості гри:

  • Великий острів, розмірами 4 на 4 кілометри
  • 100 гравців онлайн, справжня битва
  • Великий вибір зброї
  • Присутні транспортні засоби
  • Повністю руйнується світ
  • У грі немає реклами

Недоліки гри:

  • Різне якість оформлення вашого персонажа і навколишнього світу кидається в очі
  • Чогось не вистачає обмежень
  • У додатку підтримуються покупки

Підсумок: гра Creative Destruction це досить впевнений представник свого жанру, які здатний задовольнити всі ваші потреби, але так вже вийшло, що конкуренти роблять це не гірше або навіть краще ...


Реклама

завантажити Creative Destruction 2.0.4721 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
1. Store updates
Загальна інформація
версія 2.0.4721 (20004721)
дата завантаження 2020-12-05 05:24
Розмір 75.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

EXTERNAL_CONTENT_URI

EXTERNAL_CONTENT_URI

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

BILLING

BILLING

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/04 08:28
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |