Call of Battle: D-Day Wars
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Call of Battle: D-Day Wars це стратегія для вашого андроїда, дії якої будуть розгортатися трохи до і під час Другої Світової війни, причому ви самі зможете вибрати націю і локацію для битви, тим самим, забезпечивши собі можливість взяти участь в самих знакових битвах тієї епохи.

Підготували гру в студії xiaojiao zhang, на рахунку якої це перший проект і перша стратегія, але не дивлячись на це, вийшло у них все досить злагоджено і досить адекватно, так що, гра повинна вам сподобатися! До речі, за перші два тижні вона вже змогла зібрати трохи більше 10 тисяч завантажень, що вельми середній результат, але варто враховувати, що потужну рекламну кампанію вона не отримала ...


Розробники в подібних ситуаціях завжди вміють навести антуражу, але на ділі ви отримаєте саму звичайну (але хорошу) мобільну стратегію, де миловидні дівчата в формі будуть давати завдання або підказки, де на на одну клітку влазить ціла армія і так далі. Так, розробники добре потрудилися над картинкою, вони добре попрацювали над моделями, дрібницями і ще багато над чим, але цієї та багатьох інших подібних ігор не вистачає масштабності, ви просто не в змозі її відчути, як би розробники не намагалися.

З іншого боку, так як тут все ж карта розбита на клітини, про які я вам говорив, то розробники вважали, що для дій тут є 2,5 мільйона плиток, а гравців звідкись 100 мільйонів (може бути iOS, може бути ПК , може бути браузер?), то боротися доведеться за кожен дюйм, можливо, тоді так, буде масштабність, ось тільки гри немає на iOS, ПК, в браузері .... на даний момент тільки андроїд і трохи більше 10 тисяч завантажень .. .


Особливості гри:

  • Відмінна графіка і увага до деталей
  • Всі дії відбуваються в режимі реального часу
  • Багато техніки з часів Другої Світової
  • Будуйте свою базу і вибирайте індивідуальну тактику
  • У грі немає реклами!

Недоліки гри:

  • Покупки є, допоможуть розвиватися швидше і домінувати, особливо якщо їх багато, як і в будь-який інший грі ...

Підсумок: гра Call of Battle: D-Day Wars це досить приємна візуально і по частині атмосфери гра, яка не намагається зламати усталені шаблони або якось зробити крок вперед, але це зовсім не завадить вам отримати від неї задоволення, особливо, якщо враховувати, що скачати її можна буде безкоштовно!


Реклама

завантажити Call of Battle: D-Day Wars 1.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Greeting commanders, welcome to the Call of Battle!
Call of Battle is a real WW2 game which enables you to hire real generals in history. Try to occupy and expand your territory with allies and battle with enemy forces, and conquer the world with legendary troops!
Please contact us if you meet any problems when playing, and hope you will enjoy!
Загальна інформація
версія 1.0 (3)
дата завантаження 2018-06-23 16:26
Розмір 95.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/03 09:22
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |