YuBrowser - Fast, Filters Ads
2.8 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Додаток YuBrowser - Fast, Filters Ads це новий браузер для андроїда, який сміливо розмістили на ринку, забезпечивши його деякими відмінними функціями, які дійсно роблять його значущий, навіть на тлі іменитих конкурентів! Підготували це додаток розробники зі студії MoKee Open Source Team, причому, вони офіційно заявляють що за швидкістю роботи їх браузер може конкурувати навіть з «рідним» Google Chrome! Однак, для цього необхідне виконання однієї умови, про який вам необхідно знати.

Основна фішка цього браузера - продуктивність, яка тут дуже висока, але якщо ваше пристрій забезпечений процесором Snapdragon, то ви отримуєте гарантований приріст від 10 до 40%, що в підсумку, буде продуктивніше головного конкурента. Дійсно вражаючі результати по продуктивності це не єдиний козир нового браузера, є у нього і ще одна фішка, набагато більш актуальна.
Друга фішка YuBrowser - Fast, Filters Ads це вбудовані блокатори, які не дозволять набридливої ​​реклами заважати перегляду сторінок, а так само збирати дані про відвідувачів, що теж виключає зайву увагу до вашої персони. Не настільки знаменна, але теж оригінальна фішка - ігнорування відсутності масштабування, яке є на деяких сайтах, які тепер ви зможете комфортно читати, не ламаючи свої очі.

Так само, браузер має багато інших, більш звичних переваг:

  • повна синхронізація з акаунтами Google
  • є режим «інкогніто», який залишив ніяких слідів
  • є режим для економії енергії
  • є налаштування для програвання фонових звуків
  • вбудований перекладач для сторінок, показаних на іноземній мові
  • зручне, настроюється управління
  • немає ніякої реклами і доната


Підсумок: якщо вже конкурувати, то конкурувати з хорошими картами на руках, саме так і було зроблено у випадку з браузером YuBrowser - Fast, Filters Ads, так як він цілком здатний залучити свою аудиторію, а що найголовніше - залишити користувачів задоволеними!


Реклама

завантажити YuBrowser - Fast, Filters Ads 54.0.2840.2651727 для LG Magna

Нове в цій версії
Disable unsupported sign-in and sync because Google limit developer key quota.
Continuously merging in upstream commits from Chromium, expect frequent updates.
Загальна інформація
версія 54.0.2840.2651727 (455636559)
дата завантаження 2017-01-16 08:32
Розмір 50.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати Near Field Communication

Дозволяє програмі обмінюватися даними з тегами, картками та зчитувачами Near Field Communication (NFC).

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

читати статистику синхронізації

Дозволяє програмі читати статистику синхронізації облікового запису, зокрема історію синхронізацій і обсяг синхронізованих даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

записувати аудіо

записувати аудіо

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

READ_WRITE_BOOKMARK_FOLDERS

READ_WRITE_BOOKMARK_FOLDERS

TOS_ACKED

TOS_ACKED

DEVICE_EXTRAS

DEVICE_EXTRAS

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.83★ 56.67%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/12/11 09:42
Інші програми для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |