Draw Your Game
4.5 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Додаток Draw Your Game це щось особливе, бо воно дозволить вам створити свою власну гру, при цьому, вам не буде потрібно знання програмування або інших технічних аспектів, однак, вам буде потрібно хоча б найпростіший навик в малюванні, а так же лист з папером і кілька кольорових олівців. Створили цей шедевр в студії Zerokcm, які робили гри, але, мабуть, їм набридло, так що вони пропонують вам створити свою і грати в неї - геніально!

Ідея програми шалено проста і зрозуміти її зможе абсолютно кожен! Вам буде достатньо намалювати ділянку своєї гри на аркуші паперу і сфотографувати це через камеру, що запускається безпосередньо з програми. Однак, з малюнком потрібно дотримуватися кількох правил, для початку, вам дозволяється використовувати тільки чотири кольори - чорний, синій, червоний і зелений, потім, необхідно розуміти за що кожен колір відповідає:

  • чорний - все що не рухається, наприклад підлогу або уступи
  • синій - цим кольором можна намалювати елементи які будуть рухатися, наприклад ящики
  • червоний - колір небезпеки, намальоване цим кольором буде становити загрозу персонажу або синім предметів
  • зелений - це елементи від яких ваш герой зможе отпригівать, по типу батута


Використовуючи тільки ці чотири кольори ви зможете створити безліч рівнів свого особистого платформера, само собою, обмежені ви будете лише своєю фантазією!

Взагалі вам буде запропоновано два варіанти - створювати свій власний ігровий світ і при наявності бажання поділитися ним зі спільнотою, яке тут вже утворилося, або, відправитися на підкорення ігор, створеними іншими користувачами, що в цілому теж заняття дуже цікаве.

Підсумок: єдиний мінус цього проекту - потрібен постійний доступ в інтернет і якщо ви захочете створити більше двох ігор - доведеться заплатити, в усьому іншому він дійсно геніальний і унікальний у своєму роді, так що, завантажуйте додаток Draw Your Game і можете написати в своєму резюме що створювали гри;)


Реклама

завантажити Draw Your Game 4.2.530 для LG Magna

Нове в цій версії
Share your best levels and follow our latest news on our Twitter: https://twitter.com/DrawYourGame?s=09
Загальна інформація
версія 4.2.530 (530)
дата завантаження 2022-05-21 05:36
Розмір 81.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки Zero-One на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.45★ 89%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/12/06 10:38
Інші програми для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |