GPS TRACKER
3.7 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Додаток GPS TRACKER пропонує дуже корисний функціонал для людей, які часто виявляються в незнайомій місцевості, там, де легко можна заблукати і навіть загубитися, але з цим додатком така ймовірність сильно знижується! Розробили його хлопці з компанії Sappz.com, які раніше тільки шпалерами для робочого столу бавилися, тепер, вирішили перейти на щось більш серйозне і корисне, а це прогрес, який важко не відзначити!

У чому ж ідея цього додатка? Насправді вона не нова і досить проста, але чомусь такі додатки рідко трапляються, так що, розберемо. Припустимо, ви відправилися в похід або збирати гриби або ви опинилися в незнайомому місті, наприклад, на екскурсії. Так часто буває, висаджують вас з автобуса і кажуть, ми вас тут почекаємо, а ви йдіть гуляйте, у вас годину (або більше). Чужа країна, чуже місто, незвична архітектура, назви вулиць які ні про що не говорять - заблукати дуже просто, а на автобус спізнюватися не можна. Якраз тут на допомогу приходить програму, яка стане для вас своєрідними хлібними крихтами або ниткою Аріадни, кому як зрозуміліше. Суть в тому, що вам потрібно запустити додаток (потрібно включити GPS), дозволити йому визначити ваше точне місце розташування по супутниках, відкалібрувати компас, поставити мітку і відправлятися в будь-якому напрямку, тому що стрілка на додатку завжди буде показувати напрямок в якому вам потрібно йти щоб повернутися на вихідну точку, при цьому, буде вказана різниця висот і навіть відстань. А що найголовніше - з додатком не потрібно доступ в інтернет, тільки наявність включеного GPS!

Особливості програми:

  • воно дозволить вам не загубитися
  • йому не потрібен доступ в інтернет
  • тут досить простий і зрозумілий інтерфейс
  • додаток працює швидко
  • тут немає ніякої реклами навіть у безкоштовній версії
  • та ж безкоштовна версія дає вам повний функціонал


Недоліки програми:

  • безкоштовна версія дозволяє поставити всього дві мітки, якщо хочете необмежену кількість - заплатите півтора долара за версію «PRO»


Підсумок: можна сміливо сказати що для подорожей і походів додаток GPS TRACKER дійсно стане вашим незамінним помічником, який легко вирішить одну з основних проблем туристів.


Реклама

завантажити GPS TRACKER 1.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Just released. Enjoy)
Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2016-10-12 10:55
Розмір 2.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.0+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-12 14:03:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.72★ 74.33%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/10/17 07:54
Інші програми для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |