Google Allo
2.1 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Додаток Google Allo це новий месенджер, само собою для андроїда і само собою від Google. Практично на кожному смартфоні сьогодні є мессенджер, будь то Whatsapp, Viber, Telegram, Line, ICQ і десятки інших, навіть Facebook випустили свій власний месенджер. Само собою будь-яка соціальна мережа, будь то Вконтакте або таже Google+, а так же месенджер Hangouts, який вже є і досить давно - скрізь можна спілкуватися, головне щоб інтернет був, інше - справа звички. В общем-то, в цій самій звичкою і є головна проблема, так як іноді у людей стоїть лише один месенджер, який не обов'язково виявиться таким же як і у вас або просто доводиться спілкуватися з ким-то тут, з кимось там. .. це складно, от чесно, я б хотів щоб месенджер був всього один, один хороший месенджер у всіх, але це неможливо, а в Google вирішили зробити крок до того щоб ще більше роз'єднати суспільство, запропонувавши нам ще один месенджер.

Особливості програми (крім стандартних):

  • до відправлені фотографій можна додавати малюнки, малюючи відразу на них
  • великий набір стікерів, які розробляли талановиті художники
  • багато елементів управління віддано по свайпи, зручно, але незвично
  • додаток вчиться відповідати замість вас, пропонуючи найбільш популярні відповіді (так, спілкуємося смайликами, понівечила всі мови світу до мінімального набору фраз)
  • особистий асистент безпосередньо в чаті (до речі, зручно)
  • широкі налаштування конфіденційності, навіть є можливість прописувати термін зберігання повідомлень


Підсумок: так, додаток Google Allo зручне і зрозуміло, так, їм приємно користуватися, так, воно безкоштовне і так, воно має всі необхідні функції як і будь-який з конкурентів. Але є один плюс, який, все ж, можливо, рано чи пізно зможе зіграти важливу роль на шляху до моєї мрії з одним месенджером на всіх - цей месенджер швидше за все буде встановлено на всі смартфони та планшети з ОС Андроїд, яка, теж належить Google . Як багато хто з вас знають, видалити встановлені додатки можна тільки з root правами, а зв'язуватися з цим ніхто не буде, так що подобається нам чи ні, але є шанс що скоро всі користувачі андроїдів зможуть користуватися одним месенджером, тоталітаризм, що тут сказати;)


Реклама

завантажити Google Allo 27.0.326_RC03 (x86_mdpi) для LG Magna

Нове в цій версії
• New option to export your chat history.
Загальна інформація
версія 27.0.326_RC03 (x86_mdpi) (20730223)
дата завантаження 2018-12-09 11:40
Розмір 24.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

читати вашу картку контакта

Дозволяє програмі читати особисту інформацію профілю, збережену на пристрої, як-от ваше ім’я та контактну інформацію. Це означає, що програма може ідентифікувати вашу особу та надсилати дані вашого профілю іншим.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

записувати аудіо

записувати аудіо

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

додавати чи змінювати події календаря та надсилати електронні листи гостям без відома власників

Дозволяє програмі додавати, вилучати та змінювати події, які можна редагувати на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати повідомлення від імені власників календарів або змінювати події без відома власників.

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

SET_ALARM

SET_ALARM

визначати об’єм пам’яті програми

Дозволяє програмі отримувати її код, дані та розміри кеш-пам’яті

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
2.13★ 42.67%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/10/12 07:58
Інші програми для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |