Notebook - Take Notes, Sync
4.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Додаток Notebook - Take Notes, Sync це замітки для вашого андроїда від розробників з Zoho Corporation, які випускають величезну кількість додатків. Однак, зупинитися ми вирішили саме на цьому, тому що саме воно має максимальний функціоналом. Додатків в яких можна залишати замітки багато, додатків які дозволяють робити ще більше - менше, але все одно багато, однак, далеко не всі з них виходить легко використовувати. Візьмемо наприклад Evernote, прекрасна штука, безпечна і всеосяжна, я сам намагався нею користуватися, але реєстрація там об'ємна, інтерфейс не найвдаліший, в загальному - не вийшло, довелося відмовитися. Дане ж додаток об'єднує і великий спектр можливостей і дуже зручний інтерфейс, який мало чим відрізняється від самого звичайного блокнота.

Дуже важливий момент - встановити цей додаток ви зможете не тільки на андроїд, воно є так само для iOS і скоро з'явиться на Windows Phone, так що, якщо у вас є кілька девайсів з різними операційними системами - можна користуватися одним аккаунтом, дані якого надійно зберігаються в хмарному сховище і вся необхідна інформація буде доступна з будь-якого місця.

На даний момент програма має наступні можливості:

  • само собою замітки, звичайні текстові замітки
  • створюйте списки
  • прикрепляйте фотографії до нотаток
  • зберігайте замітки в аудіо-форматі
  • групуйте свої замітки
  • користуйтеся абсолютно безкоштовно і без реклами
  • є маса індивідуальних налаштувань з темами і забарвленням


Підсумок: безумовно, додаток Notebook - Take Notes, Sync корисне і зручне, з цим сперечатися безглуздо. Однак, розробники заявляють його як найкраща пропозиція на ринку сьогодні, що може бути і правда, тому що більшість таких проектів теж починали безкоштовно і були досить зручними, але час не зробило їх краще, залишається сподіватися що цей додаток не піде такою ж дорогою.


Реклама

завантажити Notebook - Take Notes, Sync 5.7.1 для LG Magna

Нове в цій версії
v5.7.1
Introducing Notebook Sharing

You can now share an entire notebook and note card groups with your coworkers and friends.

Similar to sharing a note card, you can choose to share a notebook with read-only, edit or delete access. You can also save note cards from shared notebooks and note card groups offline.
Загальна інформація
версія 5.7.1 (91807)
дата завантаження 2022-03-16 00:15
Розмір 59.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

записувати аудіо

записувати аудіо

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

SCHEDULE_EXACT_ALARM

SCHEDULE_EXACT_ALARM

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

ZDocScanReceiver

ZDocScanReceiver

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.3★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/10/10 10:02
Інші програми для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |