Battle Break - Multiplayer
4.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Battle Break - Multiplayer це арканоїд для андроїда, у якого є одна важлива фішка - він не просто реалізований у форматі «он-лайн», він крім цього передбачає необхідність грати проти інших гравців, причому реалізовано все в кращому вигляді!

Підготували гру в студії, яка відмінно розбирається в онлайн-іграх, називається вона Miniclip.com, причому ви напевно знайомі з одним з її нащадків - Agar.io, грою, яка буквально порвала інтернет свого часу. Є у них і маса інших класних проектів, але, тепер стало на один більше.


Геймплей простий і зрозумілий, по суті, ви отримуєте звичайний арканоїд з гарматами, зарядженими великою кількістю кульок і блоками в верхній частині екрану, на кожному з яких є цифра, що означає, скільки влучень в цей блок необхідно. Після кожного пострілу з'являються нові блоки і вони переміщаються на одну смугу вниз, ближче до вас. Сенс онлайну реалізували не менше лаконічно, просто розділивши екран навпіл, розташувавши своїм противникам на протилежному боці, при цьому, на нього теж будуть рухатися блоки. Кого першим розчавить - той і програв, що логічно, а що більш цікаво - тут неможливо перемогти, використовуючи Донат, як часто це буває, тому що результат повністю залежить від вашої влучності і тактики, без якої теж не обійшлося, адже ваші кульки можуть розбивати і блоки противника, що, звичайно, небажано для перемоги.

Донат звичайно і тут знайдеться, але основна його мета - позбутися від реклами або зробити ваші кульки красивими, що само собою не гарантує перемогу.


Особливості гри:

  • Як зробити з арканоїда щось сучасне? - Та ось так!
  • Повноцінний онлайн, який чекає вас в будь-який час
  • Багато різних куль і їх модифікацій
  • Прикрашайте свій профіль щоб виділятися серед інших гравців

Недоліки гри:

  • Донат і реклама, але вони не заважають, геймплей не дозволить

Підсумок: гра Battle Break - Multiplayer не просто затягує, вона буквально змусить вас боротися з гравцями по всьому світу і повзти вгору в рейтинговій таблиці, не дивлячись на старість жанру, в якому вона виконана ...


Реклама

завантажити Battle Break - Multiplayer 1.4.2 для LG Magna

Нове в цій версії
- Fix notification problem
- Fix game working on android oreo
- Fix connecting with other players
Загальна інформація
версія 1.4.2 (60)
дата завантаження 2018-11-17 10:12
Розмір 46.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

READ_APP_BADGE

READ_APP_BADGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.55★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/29 17:16
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |