Rover Builder GO
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Rover Builder GO це гонки для андроїда, кілька незвичні, звичайно, але справжнісінькі, особливо якщо враховувати, що змагатися вам належить з реальними гравцями, кожен з яких може спорудити собі унікальний автомобіль і відправити на змагання на ньому!

Підготували гру все в тій же студії Hatfuls Games, яка була і автором минулій частині, яка називалася Rover Builder і пропонувала нам побудувати свій апарат і формувати на ньому пересічену місцевість інших планет. Тут же потрібно змагатися, що набагато цікавіше!


Як і в минулій частині графіка в грі досить проста, що повністю компенсується тим фактом, що ви практично не обмежені в можливостях конструювання, а вельми точна фізична модель прекрасно перенесе ваш твір на трасу, де вам будуть протистояти інші конструктори і результати їх творчості. Так як реалізована гра в форматі платформера, то і з противниками ви зіткнетеся вельми умовно, побачивши тільки їх схематичні примари, при цьому, яку конструкцію вибрав противник ви теж не побачите, це ж засекречені космічні розробки!

Залежно від того, яку позицію ви зайняли видається нагорода у вигляді ігрової валюти, яку необхідно витрачати на нові деталі для модернізації, перемагати без яких буде вкрай складно. На жаль, спочатку приїжджати ви будете в хвості, а за це даються всього одну моменту, однак, кілька десятків таких заїздів і ви зможете вже замислюватися про призових місцях і більш високому заробітку.


Особливості гри:

  • Чудове поєднання конструктора і гонок
  • Проста, але приємна графіка
  • Ви слабо обмежені в своїй фантазії, головне накопичити на деталі
  • Кожен день більшість рейтингів оновлюється, так що, будьте готові
  • Грати досить складно, а значить - цікаво

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат, без якого на початку складно

Підсумок: звичайно, на гру Rover Builder GO формат онлайну і змагань наклав свій відбиток у вигляді доната і високої складності, однак, це дійсно оригінальний і досить цікавий проект, на який варто звернути увагу.


Реклама

завантажити Rover Builder GO 1.17 для LG Magna

Нове в цій версії
- Rockets added
- New division
Загальна інформація
версія 1.17 (35)
дата завантаження 2018-01-13 21:58
Розмір 94.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/18 08:21
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |