Muscle Drift Simulator 2018
2.9 (18)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Muscle Drift Simulator 2018 для андроїда це гонки в яких більшу частину часу ви проведете в заметі, так як автомобілі тут потужні, а дорога явно слизька, не рятує навіть той факт що вона дуже широка, але в цьому і криється весь сенс, який, відверто кажучи, тут здебільшого відсутній.

Підготували гру в студії Osypo, яка явно поки перевіряє свої сили і попит на продукти, тому що новинку складно назвати глобальним проектом, скоріше, своєрідною демо-версією, яка явно не отримає продовження, але деякі ідеї і варіанти ми швидше за все побачимо в інших проектах в майбутньому.


Що являє собою геймплей гонок все і так знають, тут є виноска на дрифт, що рідко змінює зміст, проте, тут все трохи простіше, а якщо бути зовсім точним - то дуже і дуже скромно. Проблем відразу кілька і не сказати про них буде неправильно.

Почати варто з того, що в грі дуже дивна фізика, яку складно назвати поганою, але і від реальності вона відійшла на вкрай пристойну відстань. Другий не менш важливий момент - тут немає тюнінгу, все що ви можете зробити з машиною - змінити її колір. В цілому не біда, а й з машинами виникла проблема, так як їх всього чотири, так що, по суті, на початку гри ви можете купити одну з них, а потім просто накопичити на решту, якщо побачите в цьому сенс. Завершує цей парад щедрості той факт, що траса тут всього одна ... єдиний розумний вихід всього цього - повна відсутність доната, яке злегка затьмарена наявністю реклами ...


Особливості гри:

  • Нескінченний дрифт на потужних американських автомобілях
  • гарна озвучка
  • приємна графіка
  • Траса всього одна, але це місто і він досить великий

Недоліки гри:

  • Геймплей без мети і сенсу
  • Всього 4 автомобілі і одна траса
  • Фізика не сама реалістична
  • Немає можливості модернізувати автомобіль
  • присутній реклама

Підсумок: складно рекомендувати гру Muscle Drift Simulator 2018 справжнім шанувальникам гонок і швидкості, тому тут всього цього занадто мало, але якщо вам вже зовсім нудно - можна приділити цій грі вільний вечір.


Реклама

завантажити Muscle Drift Simulator 2018 1.3.1 для LG Magna

Нове в цій версії
- Small fixes!
- Enjoy!
Загальна інформація
версія 1.3.1 (19)
дата завантаження 2018-05-31 23:34
Розмір 72.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(18)
2.9★ 58.05%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/15 08:06
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |