BloodWarriror
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Місто Douglas заполонили полчища містичних тварин, які тримають жителів в страху і вселяють в них панічний жах. Ви будете грати за безстрашного найманця, якого призвали на допомогу спеціально для того, щоб розібратися з тим хаосом, який твориться в цьому проклятому місці. Трохи нагадує сюжет самої знаменитої гри цього жанру - Diablo, але, сьогодні мова піде про гру під назвою BloodWarriror, що теж звучить дуже круто!


Завдання ви будете отримувати від таємничої істоти на ім'я Сара. На шляху до звільнення міста ви будете стикатися і вступати в запеклі сутички з різними монстрами. Періодично доведеться битися з сильними босами. Гравцеві будуть доступна маса спорядження для його персонажа. Можливість покращувати броню і зброю експортували безпосередньо впливає на втрату і захист нашого найманця. Так само, на вашому боці, природно, будуть жителі міста. Ви зможете зазирнути в таверну, магічний магазин або кузню.

Світ в грі, як виявилося, дуже великий і крім вуличних сутичок зі злісними тварюками, вам доведеться побувати в темних підземеллях Ровена, в яких можна буде роздобути дуже корисні і необхідні для гри речі.

В якості помічників можна буде використовувати тварин (наприклад, ведмедя). Вихованці хоч і не сильніше вас, але все ж нададуть посильну допомогу в боях.

У BloodWarriror присутня можливість купувати поліпшення для персонажа за допомогою реальних грошей, але цією можливістю можна скористатися лише в тому випадку, якщо вам хочеться швидше прокачати. Але повірте, ігровий процес приносить задоволення і без грошових вкладень.

У даній грі можна вибрати один з трьох режимів проходження: рейди, сутички з босами і бої на час. Всі три режими цікаві по-своєму і ми однозначно радимо спробувати кожен з них.


Особливості гри:

  • Два режими складності гри
  • Три типу випробувань
  • 20 видів тварин, яких можна приручити
  • 145 рівнів, повірте, це багато!
  • красива графіка

Підсумок: гра BloodWarriror однозначно варто того, щоб звернути на неї увагу. Особливості якщо ви любите фентезі та активні рольові ігри, яких, втім, на андроїд і так достатньо.


Реклама

завантажити BloodWarriror 1.8.1 для LG Magna

Нове в цій версії
1. Control improvement
2. Hero balance adjustment
3. Apk size optimization
Загальна інформація
версія 1.8.1 (108)
дата завантаження 2022-04-14 13:49
Розмір 42.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

GET_TASK

GET_TASK

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/09 08:21
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |