World War 2: Syndicate TD
3.4 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра World War 2: Syndicate TD це стратегія для андроїда, з назви якої відразу стає ясно, що це не просто стратегія, це захист вежі! Що загалом-то не дивно, так як студія stereo7 games, яка і виступила розробником, саме на таких іграх і прославилася, більш того, вже неодноразово засвітилася і на нашому сайті, з проектами, присвяченими стімпанк.


На цей раз гра отримала потужний фундамент, тому що події гри вирішили прикрутити до вельми відомому історичному періоду - другій світовій війні. При цьому, розробники надійшли досить грамотно, реалізувавши все, що відбувається в 25 окремих епізодах, кожен з яких потребує від вас проявити себе з боку грамотного стратега і відбитися від ворогів, тим самим, просуваючи вас за своєрідним сюжетом.

З душею розробники підійшли і до опрацювання карт, тому що кожна з них, це відома локація, що мала ключове значення в ході війни, звичайно, було їх значно більше, але 25 набралося легко, так що, вас чекає не тільки красива графіка, але і своєрідна спроба історичної реконструкції, само собою, з посиланням на особливості жанру. При цьому, розробники відразу заявляють, що події розгортатимуться в альтернативної реальності, куди вони знову спробували додати свій улюблений стімпанк, якого, знову ж таки, багато знайти не вийшло, залишається зрозуміти, навіщо взагалі це було робити?


Особливості гри:

  • Вельми якісна і цікава графіка
  • Оригінальний підхід до сюжету
  • Широкі можливості по розвитку своїх військ
  • Досить тривалий геймплей

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат - довгожителі цього жанру
  • В черговий раз стімпанк, який складно знайти

Підсумок: якщо проігнорувати чергову спробу розробників проштовхнути міфічний стімпанк в маси, то гра World War 2: Syndicate TD це самобутній представник свого жанру, який заслужено знайде шанувальників;)


Реклама

завантажити World War 2: Syndicate TD 1.4.60 для LG Magna

Нове в цій версії
- "GDRP"-complience update for european users.
- Minor bug-fixes
Загальна інформація
версія 1.4.60 (60)
дата завантаження 2018-06-07 20:35
Розмір 88.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.38★ 67.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/07 08:42
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |