Troll Face Quest Internet Memes
2.6 (16)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Troll Face Quest Internet Memes це головоломка для андроїда, яка реалізована в форматі квесту, а якщо точніше, то великої кількості замальовок, кожна з яких має деяку історію, яку зможе зрозуміти тільки справжній «троль», або, людина, яка багато часу проводить в соціальних мережах. При цьому, як і раніше, розробники зберегли тенденцію не давати ніяких завдань на рівні, що робити, з чим робити і навіщо робити - вирішуйте самі, а там, може пройдете, може немає ...

Розробники у гри колишні, а саме, студія Spil Games, до речі, якщо кому цікаво, то це вже сьома гра даної серії, яка, очевидно, має непоганий попит!


Однак, почати і закінчити я вирішив недоліками гри, тому що розповідати якісь її особливості сенсу не бачу, так як серія популярна і що тут відбувається ви і так прекрасно знаєте, по суті, це просто черговий набір рівнів, якому дали іншу назву.

Так чи інакше, квестом або навіть головоломкою гру можна назвати важко, тому що проходження практично будь-якого рівня все ще зводиться до необхідності натискати на всі елементи які ви бачите на екрані, таким простим способом, рано чи пізно ви рівень пройдете. Крім цього, в грі збільшився Донат, який можна витратити на підказки, якщо вже зовсім нічого не виходить, а ось якщо хочете багато рівнів - доведеться дивитися рекламу, без цього обійтися не вийде.


Особливості гри:

  • Цікавий стиль і сучасний гумор
  • Багато приколів і божевільних ситуацій
  • Рішення не очевидні, дивні я б навіть сказав
  • є підказки
  • просте управління

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат, але це і так зрозуміло
  • Мені здається, чи рівні все тупіше стають?

Підсумок: гра Troll Face Quest Internet Memes звичайно з гумором, в цілому, саме на його основі вона і створена, але якщо чесно, в сьомий раз все вже здається не таким вже й смішним, пора розробникам трохи змінювати напрямок.


Реклама

завантажити Troll Face Quest Internet Memes 222.7.3 для LG Magna

Нове в цій версії
Various bug fixes and performance optimizations.
Загальна інформація
версія 222.7.3 (222007302)
дата завантаження 2022-03-15 08:35
Розмір 73.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

READ

READ

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Spil Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
2.6★ 52%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/31 08:01
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |