Force Escape
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Force Escape це аркада для андроїда в якій, на відміну від більшості випадків, у вас не основна, а кілька допоміжна роль, нехай і шалено важлива.

Підготували гру в Studio Rouleau і на даний момент це їх перший проект, який, на мій погляд, вийшов дуже навіть вдалим і позитивним, тим більше в якості дебюту.


Геймплей у гри з одного боку простий, з іншого боку затягує і оригінальний, а вже проігнорувати такий підхід просто неможливо! В цілому, тут все просто і зрозуміло, є якийсь кульку з хвостом (нагадує ската трохи), який летить кудись вгору або просто з нижньої частини екрану в сторону верхньої, дивлячись як ви любите дивитися на речі. На шляху цього персонажа буде маса перешкод, які виглядають як блоки в тетрісі чи інші геометричні фігури, зіткнувшись з якими наш герой відразу гине. На жаль, керувати ним ми не можемо, не можемо гальмувати або прискорюватися, з ним ми взагалі нічого зробити не можемо, однак, у нас є можливість розкидати все сміття, яке буде на шляху, в прямому сенсі розчищаючи шлях. Деякі елементи можна відкидати, деякі ламати, деякі штовхати в надії що рано чи пізно їх траєкторія зміниться.

Оформлення гра отримала дуже просте, тут є всього два кольори - білий, яким зображений наш герой і перешкоди і фон, який іноді однотонний, іноді може бути градієнтом, однак, на тлі відмінної анімації складно вважати це проблемою, так що, не станемо звертати увагу .


Особливості гри:

  • Плавна анімація і оригінальний геймплей
  • Фізика, місцями дивна, але вона є
  • Просте управління і оформлення
  • Досить висока складність

Недоліки гри:

  • Реклама і мізерний Донат

Підсумок: тайм-кілер з Force Escape вийде чудовий, якщо висока складність вас не бентежить, в іншому випадку, це просто досить цікава і оригінальна аркада, що вам ближче - дивіться самі.


Реклама

завантажити Force Escape 4 для LG Magna

Нове в цій версії
Added support for tall and narrow phones
Загальна інформація
версія 4 (46)
дата завантаження 2019-06-16 04:09
Розмір 22.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/28 07:27
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |