Zombie Labs: Idle Tycoon
4.5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Zombie Labs: Idle Tycoon це клікер для андроїда, який розробники з якоїсь причини назвали симулятором ... складно їх зрозуміти, якщо чесно, але в реальності це клікер про зомбі, а від вас вимагається зібрати величезну армію, завдяки якій можна завоювати мир!

Підготували гру в студії Fumb Games, яка тільки-но почала своє сходження до п'єдесталу слави, так що, поки копіює ідеї інших популярних проектів, що в цілому вже давно стало нормою. Головне, що гравцям подобається, інше тут не так вже й важливо.


Система накопичення зомбі в грі вийшла досить дивною, але все одно затягує. Суть в тому, що зомбі будуть вибиратися з поховань і топати до краю, звідки якийсь вентилятор буде видувати їх на білий світ, де діставшись до краю екрану ви отримаєте трохи мізків (це тут така валюта), плюс, є ще сік, який виходить з зомбі, яких вентилятор не зміг виштовхнути і вони впали в самий низ, на спеціальний механізм, завдяки якому цей сік і виходить. Само собою, в міру накопичення коштів ви зможете модернізувати поховання і відкривати нові, що дозволить отримувати все більше і більше зомбі, що, мабуть, і є основною метою гри.

Не обійшлося і без різних бонусів, які періодично будуть з'являтися на зомбі, отримати їх можна лише натиснувши на них, у чому, в цілому, і складається елемент клікера, в іншому ж - постійно натискати на екран не обов'язково. Не обійшлося і без різних видів зомбі, кожен з яких має свої особливості і фішки, вивчити які вам обов'язково захочеться.


Особливості гри:

  • Прекрасне розвиток, починаєте з лопати, а закінчуєте цілою армією зомбі
  • П'ять типів зомбі
  • Багато секретів та інших світів
  • Десяток унікальних зомбі з особистістю
  • У грі є чат з розробниками
  • Ви будете отримувати прибуток навіть коли гра не запущена
  • Грі не потрібно доступ в інтернет

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат, а ви бачили клікери без них?

Підсумок: з Zombie Labs: Idle Tycoon вийшов досить цікавий клікер, особливо якщо зомбі-тематика вам подобається і затягує. Завантажити гру можна абсолютно безкоштовно, так що, не відмовляйте собі в цьому задоволенні.


Реклама

завантажити Zombie Labs: Idle Tycoon 2.22 для LG Magna

Нове в цій версії
Christmas Event is over! Thanks to everyone for taking part. The next update will have some big new features for you all!
Загальна інформація
версія 2.22 (51)
дата завантаження 2019-01-10 19:14
Розмір 47.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Fumb Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/27 08:22
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |