Mmm Fingers 2
2.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Mmm Fingers 2 це продовження аркади для андроїда, яка навіть занадто схожа на минулу частину, але чому б і ні? Особливо якщо враховувати, що минула частина легко набрала більше 10 мільйонів завантажень, логічно припустити, що не варто вносити принципові зміни в уже сформований проект.

Розробники у гри все ще незмінні і це прекрасна і улюблена нами студія Noodlecake, відома величезною кількістю шедеврів, перераховувати які ми зараз не будемо.


Для тих хто грав в першу частину - скажу відразу, качайте навіть не роздумуючи, тут вас чекають нові монстри, нові випробування і взагалі, буде дуже весело. А для тих хто першу частину пропустив варто розібратися трохи докладніше.

Як ви вже зрозуміли, основне завдання тут берегти пальці, що досить оригінальний підхід, тому що з одного боку можна було придумати героя, яким ви керуєте, але він може постраждати, як це зазвичай і буває, але тут ідея в тому, що ми не так вже й часто асоціюємо себе з героєм на екрані, тут питання вирішили радикально - героя немає, складається відчуття що ви повинні провести через всі перешкоди саме свої пальці! Ось вже з ними себе легко асоціювати, чи не так?

Однак, небезпек для вас тут буде навалом, починаючи з пасток і перешкод, наткнувшись на які ви звичайно болю не відчуєте, але кров побачите, погодьтеся, є сенс постаратися уникнути цього!


Особливості гри:

  • Геймплей не змінився, але з'явилося багато нових монстрів
  • Кілька нових режимів гри
  • Нові випробування будуть з'являтися кожен день
  • Оновлені таблиці з рейтингами і досягненнями
  • Як і раніше, дуже просте управління
  • Ніякого доната!

Недоліки гри:

  • присутній реклама

Підсумок: Mmm Fingers 2 це гідне продовження першої частини, на яке обов'язково варто звернути увагою всім, хто вже грав в цю аркаду або навіть пропустив першу частину, тут як завжди все приємно і цікаво.


Реклама

завантажити Mmm Fingers 2 1.5.1 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor improvements and bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.5.1 (55)
дата завантаження 2022-04-16 09:47
Розмір 58.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

AD_ID

AD_ID

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Noodlecake на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.63★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/24 08:32
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |