A Short Tale
0.7 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра A Short Tale це квест для андроїда, який розповість вам дуже цікаву історію, почалася яка з пропажі брата головного героя ... Але, навіть такі сумні події завжди мають і причину і наслідки, що ви повною мірою зможете відчути на собі, завдяки розробникам з студії Glitch Games, яким вдалося перенести атмосферу дивного світу і деякої невизначеності, якою буквально просочений повітря навколо того, що відбувається. Однак, ви зможете знайти всі відповіді і остаточно розібратися в тому, що відбувається.


За сюжетом, головний герой ще в дитинстві втратив свого брата, само собою, за досить дивних обставин, проте, вже в більш пізньому віці вирішив повернутися туди, де все почалося і розібратися в події. По суті, саме ця кімната стане тим місцем, де все почалося і закінчиться, але, формат завершення подібної історії вельми розмитий, саме до нього ви і повинні прийти, через ряд загадок, головоломок і інших завдань, що містять як пошук предметів, так і деякі інші цікаві особливості.

Основний задумкою розробників було продемонструвати гравцеві дивний, але дуже цікавий світ, в якому і будуть відбуватися всі події. З одного боку це звичайна дитяча кімната, з іншого боку, багато елементів тут дивні і навіть недоречні ...


Особливості гри:

  • Класичний геймплей, неймовірна атмосфера
  • У вас буде камера, так що, все підказки можна фотографувати
  • Величезний, продуманий і дуже дивний світ
  • Безліч секретів і головоломок
  • Ніякої реклами і доната, на що є причина ...

Недоліки гри:

  • Гра платна, коштує 3 долари, пробної версії немає

Підсумок: так, гра A Short Tale платна, але він коштує своїх грошей, а що не менш важливо, вона абсолютно не коротка і зможе зайняти вас на тривалий час! В цілому, саме такі ігри хочеться отримувати в платному форматі.


Реклама

A Short Tale для LG Magna

Усі додатки Glitch Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(5)
0.7★ 14%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/15 08:42
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |