Tower of Destiny
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Tower of Destiny це платформер для андроїда, який отримав пристойний заряд від формату «ретро», плюс, деякі вже більш сучасні особливості, наприклад трохи від Ранера і подібних сучасних аркад.

Підготували гру в студії DrDerico, з якої ми раніше не стикалися. Варто відзначити, що з якоїсь причини проект не знайшов і сотні тисяч шанувальників, швидше за все, через відсутність його реклами, тому що інших причин я тут не бачу.


Із самої назви гри не складно здогадатися про те, що нас чекає за частиною геймплея, тому що з форматом вежі все вже і так знайомі. Кожен поверх башти - своєрідний рівень, що відображає ваш поточний прогрес. Всі рівні в грі вийшли досить короткими, проте, кількість перешкод на кожному зростає з кожним разом, а у вашого підопічного всього три життя, які потрібно якось розподілити і постаратися забратися якомога вище, тому що якщо ви програєте, то починати доведеться з першого поверху, що, звичайно, трохи дратує, але з разу в раз поверхи будуть трохи перебудовуватися, зберігаючи приблизно однакову складність для своєї висоти. В процесі вам потрібно збирати монети і кристали, які стануть в нагоді для розблокування нових героїв, при всьому при цьому, ніякого доната в грі не передбачено, все потрібно збирати в процесі від початку вашого шляху до неминучої смерті. Не обійшлося і без таблиці з лідерами та іншої статистикою, яка цілком готова поповнитися вашим рекордом;)


Особливості гри:

  • У грі дуже багато рівнів, більш того, їх нескінченність, пройти її не вийде
  • Рівні не повторюються, кожен раз ви будете отримувати щось нове
  • Досить висока складність і неминуча загибель
  • Ви можете нескінченно збирати монети і кристали
  • ніякого доната
  • Класичне оформлення і озвучення

Недоліки гри:

  • Є трохи реклами, яка взагалі не заважає

Підсумок: гра Tower of Destiny це той самий проект, який готовий сидіти на вашому смартфоні дуже довго, при цьому, його низька популярність явно незаслужена, відмінна ж гра!


Реклама

завантажити Tower of Destiny 1.0.5 для LG Magna

Нове в цій версії
Install this update if you lost your progress.
New levels and mini-games.
Fixed bugs.
Загальна інформація
версія 1.0.5 (597)
дата завантаження 2019-06-27 17:47
Розмір 27.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/15 07:38
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |