Hill Farm Truskov Traktor PRO
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Hill Farm Truskov Traktor PRO це симулятор для андроїда в якому вас чекає сільськогосподарська техніка, великі угіддя і урожай, який потрібно зібрати і складувати. Насправді, таких ігор набагато більше ніж здається, при цьому, вони користуються стабільною популярністю, тому що, мабуть, дають гравцям можливість розслабитися і насолодитися розміреним життям фермера, про яку всі так мріють.

Підготували гру в студії TrimcoGames, яка неодноразово з'являлася на нашому сайті, але саме цей проект ми пропустили і ось в чому сенс викладати його саме зараз. Досить довго ця гра поширювалася на платній основі, а тепер, версія «PRO» доступна абсолютно безкоштовно і всім бажаючим, так що, саме її ми і розглянемо.


Не важко здогадатися, що геймплей буде присвячений трудовим будням фермера, який розгортає на тракторі і займається посадкою або збором або доглядом за врожаєм сільськогосподарських культур, які в таких іграх ростуть досить швидко. При цьому, важливою фішкою гри стала сама доставка зібраного врожаю до кінцевого споживача, що найчастіше уваги не приділяють. Під час доставки вантажу потрібно обов'язково стежити за дорогою, тому що кожна купина може позбавити вас частини вантажу, а значить очок і кінцевої зарплати, яка, в свою чергу, потрібна для подальшого розвитку, придбання нових тракторів і інших фішок, які дозволять возити більше і заробляти більше.


Особливості гри:

  • Перед вами симулятор водіння трактора і сільського господарства в одній особі
  • Трактор буде ламатися, досить реалістично
  • Багато місій різного рівня складності
  • Звук мотора і фізика дійсно нагадують реальний трактор

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат, але після будь-якої покупки реклама зникає

Підсумок: гра Hill Farm Truskov Traktor PRO це звичайно цікавий симулятор, але найбільший інтерес вона представлятиме для тих, хто любить водити трактора ... Є серед нас такі?


Реклама

завантажити Hill Farm Truskov Traktor PRO 1.4 для LG Magna

Нове в цій версії
-Fixed bugs;
-Optimized gameplay;
-Adjusted GUI.
Загальна інформація
версія 1.4 (5)
дата завантаження 2018-08-25 04:04
Розмір 46.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/14 08:47
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |