Gladiators 3D
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Gladiators 3D це файтинг для андроїда де немає звичних бойових мистецтв, але є кров і пісок, тому що мова піде про древній Рим і знаменитих гладіаторів, які билися за свободу!

Підготували гру в студії Globo Games, яка вирішила відійти від азартних ігор і зайнятися чимось більш корисним, так у нас і з'явився новий проект про гладіаторів, з історією, онлайном і крутий графікою!


Геймплей в даному випадку буде зрозумілий практично кожному, тому що тут присутні класичні елементи файтинга, такі як рядок з рівнем життів і деякі комбінації ударів, які краще тренувати на комп'ютері, а не на реальних гравців. Але, що цікаво, у вас буде повноцінна можливість пройти кампанію, що розповідає про те, як розвивається саме ваша школа гладіаторів, в якій ви купуєте і тренуєте бійців, виставляючи їх на поєдинки з різними суперниками. Крім цього, варто відзначити що даний проект - адаптація гри на мобільні платформи, а не спеціальна розробка, з чим і пов'язане багато проблем, які варто враховувати ...

Графіка і фізика в грі хороші, а значить, вона вийшла вимогливою, а значить, при недобросовісної адаптації (що і було зроблено) вона гальмує. Само собою, не всі елементи управління виявилися зручними, тому що спочатку гра для мобільних не планувалася. Є і претензії до Донату, особливо в тому форматі, що найкраща екіпірування швидко застаріває і сенс того, що ви за щось платили втрачається буквально на очах.


Особливості гри:

  • Цікавий і насичений геймплей
  • хороша графіка
  • Круті і криваві битви
  • Знамениті римські гладіатори!

Недоліки гри:

  • Реклама і жорстокий Донат
  • погана оптимізація

Підсумок: якщо розробники візьмуть себе в руки і почнуть працювати над грою Gladiators 3D в повну силу, усуваючи основні претензії, то вона виявиться відмінним варіантом для всіх шанувальників файтинга і епохи гладіаторів.


Реклама

завантажити Gladiators 3D 3.15.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Update 3.16

The new version has released and bring some new improvements.

- We increased maximum upgrade level for gladiator equipment and skills. Also we increased cap upgrade level for Commercial buildings.

- We added new Cleaning mechanic. Now you can clean up your armor or weapon to increase it parameters for a short time.
Загальна інформація
версія 3.15.0 (76572)
дата завантаження 2018-05-26 18:53
Розмір 28.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Globo Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/14 07:44
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |