Merge Town!
3 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Merge Town! це тайм-кілер для андроїда, який відрізняється простотою і більш ніж зрозумілим геймплеєм, який дозволить розслабитися і знищити рівно стільки часу, скільки ви зможете собі дозволити.

Підготували гру в студії Gram Games Limited, з деякими проектами якої ми вже стикалися, наприклад з головоломками Merged! і 1010 !, які залишили досить позитивне враження, так що, чогось аналогічного чекаємо і від даного проекту.


Геймплей нагадує суміш відомої гри 2048 і клікера, що навіть звучить вельми оригінально, а зводиться все до того, що ви будете будувати будівлі! Спочатку ігрове поле являє собою шість квадратиків, на одному з яких коштує маленький будиночок. Якщо клікати по коробці в нижній частині екрана, то на ігрове поле випаде коробка, зайнявши ще один квадрат. Відкривши коробку ми отримаємо ще один будиночок, який можна об'єднати з початковим, щоб вийшов будиночок побільше і так далі. Об'єднувати можна тільки два будинки, при цьому, вони повинні бути однакового розміру. Всі будинки які будуть перебувати приносять золото, яке обов'язково стане в нагоді в ході гри, при цьому, об'єднання тут дещо спростили, так як будиночки не обов'язково повинні стояти поруч або на одній лінії, головне щоб вони не виявилися в ізоляції. З ростом рівня ви будете отримувати додаткові поля для розміщення будиночків і розвиватися далі. Погодьтеся - це дуже просто і зрозуміло, а значить, сподобається багатьом;)


Особливості гри:

  • Простий і зрозумілий геймплей
  • просте управління
  • приємна графіка
  • Ніяких навантажень на ваш пристрій

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат на жаль мають місце бути
  • Геймплей досить швидко набридає

Підсумок: гра Merge Town! Це саме класичний тайм-кілер, який швидко набридає, але все одно вимагає повертатися до нього знову і знову ... працює система, як не крути!


Реклама

завантажити Merge Town! 4.5.0 для LG Magna

Нове в цій версії
We are always working to improve Merge Town! for a better user experience! Please make sure you are up to date to avoid any known issues and to get the best of what the game has to offer!
Загальна інформація
версія 4.5.0 (719)
дата завантаження 2022-04-16 09:46
Розмір 62.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

AD_ID

AD_ID

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Zynga на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/05 07:03
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |