SplashUp!
4.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра SplashUp! Це аркада для андроїда, яка отримала досить оригінальне рішення по частині геймплея, яке саме - читайте далі, думаю, вам це сподобається! До речі, підготували гру в раніше невідомої нам студії під назвою GameCream, яка вже з першого свого проекту показала, що підхід буде не тільки грамотний, але і оригінальний, що високо цінується, особливо сьогодні, коли на кожну гру доводиться по кілька клонів і десятку аналогів ...


З меню і базовим оформленням морочитися ніхто не став, так що, нас чекає набір рівнів, в яких управляти належить світиться кулькою ... Однак, тут в справу вступає основна задумка гри, яка зводиться до того, що навколо нас темно ... дуже темно! Проте, наш кулька має специфічну особливість розкидати навколо себе якусь світиться консистенцію, яка залишається на всьому, куди потрапляє, так що, нехай нічого і не видно, але спробуйте стрибнути кудись, розплескати світиться рідина і почнуть вимальовуватися контури перешкод , а ви зможете рухатися вже більш впевнено.

Ваше завдання - знайти портал, який закине кульку на наступний рівень, але де саме цей портал - невідомо, він може бути справа або зліва, може бути десь зверху і так далі, шкода, що рівні не змінюються від разу до разу, так що, розташування порталу завжди можна запам'ятати. Запам'ятовувати, до речі, доведеться, тому що якщо ваш кульку впаде з великої висоти або налетить на перешкоду, то рівень потрібно почати заново, але, за кількістю спроб і часу ви ніяк не обмежені, так що, по суті це все для задоволення.


Особливості гри:

  • Оригінальний дизайн рівнів, такого ви ще не бачили
  • Відмінна фізика і хороше зручне управління
  • Складність поступово зростає, але гра по суті казуальна
  • Ніякого доната, тому що купувати тут нічого!

Недоліки гри:

  • А ось без реклами не обійшлося, але вона не заважає

Підсумок: якщо ви хотіли знайти оригінальну аркаду, то SplashUp! це саме те, що ви шукали і повірте, задоволення тут набагато більше ніж завантажень на поточний момент, може пора це виправити?


Реклама

завантажити SplashUp! 1.6.2 для LG Magna

Нове в цій версії
Fixed minor bugs
Загальна інформація
версія 1.6.2 (27)
дата завантаження 2018-02-05 20:57
Розмір 37.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки GameCream на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/30 08:07
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |