The House of Da Vinci
4.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра The House of Da Vinci це квест для андроїда, який одним назвою вже може серйозно зацікавити безліч гравців, тому що якщо провести просту причинно наслідковий зв'язок, то не складно здогадатися, що Леонардо да Вінчі був відомим винахідником, який створював неймовірних механізми ще сотні років назад! А тепер, як ви думаєте, чи багато головоломок можна знайти в його будинку? Упевнений, що не одну сотню!

Підготували гру в студії Blue Brain Games sro, для якої цей проект в своєму жанрі другий, причому, перший проект якось не зайшов, рейтинг у нього не дуже, так що, сподіваюся, що розробники врахували всі недоліки і змогли обійтися з них в новій грі, особливо, якщо враховувати, що гра платна і обійдеться вам трохи більше, ніж в 5 доларів!


Геймплей, як ви вже зрозуміли, зав'язаний на пошуку предметів і вирішенні головоломок, але а як же сюжет? Адже це основна частина з того, що в таких іграх притягує, особливо за такі гроші! Але, з цим розробники теж не прогадали, бо грати нам належить за кращого учня знаменитого майстра, а це значить, вам будуть готові відкритися багато секретів, які недоступні звичайним людям. Але і завдання у нас дуже важлива - знайти вчителя, який пропав при дивних обставинах.

Досліджуйте величезну майстерню і постарайтеся знайти Леонардо Да Вінчі, який напевно пропав не просто так, але, перед цим, вам треба буде розв'язати безліч загадок і головоломок, знайти масу предметів і локацій, кожна з яких наблизить вас до підсумкової мети.


Особливості гри:

  • Безліч секретів і загадок, здебільшого механічних
  • Красива графіка і зручне оформлення
  • Безліч опрацьованих локацій
  • Цікавий сюжет
  • Прекрасно відтворена епоха ренесансу
  • Багато унікальних можливостей і ситуацій
  • Ніякої реклами і доната

Недоліки гри:

  • Гра платна, вартість трохи вище п'яти доларів, що пристойно.

Підсумок: гра The House of Da Vinci як і багато інших платні проекти відрізняється продуманістю і якістю виконання, так що, теорія підтверджується, за все хороше потрібно платити, на жаль!


Реклама

The House of Da Vinci для LG Magna

Рейтинг:

(4)
4.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/24 08:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |