Shrek Sugar Fever
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Shrek Sugar Fever це головоломка для андроїда, створена в популярному форматі «три в ряд», однак, як ми вже давно помітили, просто так цей формат жити вже давно відмовився, намагаючись хоч якось внести розмаїття і придумуючи все нові і нові божевільні ідеї, які іноді навіть працюють.

Що дивно, підготували гру в студії Genera Games, яка якимось чином отримала дозвіл на франшизу від Disney, а може вони про це навіть і не знають ... але, тим не менш, якось незвично вийшло. До речі, у цій студії є маса інших, популярних проектів, на які можна звернути увагу і деякі з них обов'язково були на нашому сайті.


Починається гра з простого сюжету, згідно з яким всі улюблене болото, в якому живе Шрек перетворилося на величезний склад солодощів, на які всі його друзі і знайомі накинулися, споживаючи їх у жахливих кількостях. Само собою, з цим потрібно щось робити і рятувати народ від подібної залежності, так що, нам пропонують набір рівнів, розгрібаючи на кожному з яких солодощі і кристали, збираючи печеньки і виконуючи завдання ми будемо рухатися до поставленої мети - звільнення від гніту солодощів !

Оформлення гра отримала відповідні, так само як і всі що завгодно інше, пов'язане з мультиками і дитячими темами, тому що саме на дітей дана гра і розрахована, на увазі низької складності і інших, що кидаються в очі елементів. Ось тільки наявність пристойного доната може зіпсувати враження, однак, розробники компенсували це повною відсутністю реклами, коли нам не доведеться вибирати з двох зол, а боротися тільки з одним.


Особливості гри:

  • Сім великих карт і 140 рівнів, забитих солодощами
  • Рятуйте друзів Шрека і багатьох інших героїв з відомого мультика
  • Є інтеграція з Facebook
  • Багато бонусів та інших підсилень
  • Бийтеся з лиходіями і іншими негативними персонажами
  • Ніякої реклами!
  • Яскрава і позитивна графіка для дітей

Недоліки гри:

  • Без доната не обійшлося, доведеться терпіти

Підсумок: гра Shrek Sugar Fever це хороший варіант для дітей, які не стануть балуватися з Донатом і люблять «соковиті» головоломки, до однієї з яких цю можна сміливо зарахувати.


Реклама

завантажити Shrek Sugar Fever 1.17 для LG Magna

Нове в цій версії
· Bug fixes and performance optimizations.
Загальна інформація
версія 1.17 (174)
дата завантаження 2018-12-11 13:44
Розмір 87.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/17 09:42
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |