Jutsu
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Jutsu це платформер для андроїда, який знову зробили піксельним, що, в общем-то, вже давно стало нормою, тому що красиві платформери мало кому цікаві, не те що класика, по якій все так нудьгують, але при цьому, її кількість сьогодні в рази, а то і на порядок перевищує кількість ігор, які випускали раніше ... Але, так чи інакше, отримаєте пікселі, відважного ніндзя і безліч труднощів на шляху до мети.

Підготували гру в невідомої нам раніше студії Pixel Stomper Inc., для якої це став перший проект, так що, що не деякі особливості можна закрити очі, а деякі все одно доведеться обговорити.


З опису розробників, які вони змогли укласти в 8 слів і 2 прийменника все що ми знаємо, це те що гра про ніндзя і піксельна, що і так очевидно, а ще що тут є якийсь сюжет з гумором ... але де? На початку немає ніякої передісторії і нас відразу кидають на перший рівень, благо, розібратися буде досить просто, тому що управління реалізовано за допомогою чотирьох кнопок на екрані, дві відповідають за рух вашого героя вліво і вправо, одна за використання зброї, що залишилася за стрибки, ось, власне і вся наука.

Рівні стають складніше, це факт, так що, вже на другому або третьому ви почнете відчувати деякі труднощі, пов'язані з його проходженням, причому більшість з них викликані не якимись жахливими перешкодами, а дивною анімацією, яка, нічим не краще, а то і гірше реальної класики!

Проте, якщо такі труднощі вас не лякають, то вас чекає багато рівнів, висока складність, боси, різноманітні супротивники і інші фішки, без яких подібні ігри не обходяться.


Особливості гри:

  • Оформлення в стилі «ретро»
  • Висока складність, яка постійно зростає
  • Сутички з небезпечними босами
  • багато рівнів
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Є реклама, версія без реклами обійдеться в 2 долари
  • Загальмована анімація, що ще більше збільшує складність

Підсумок: гру Jutsu складно назвати якимось хітом, на жаль, багатьох параметрів їй для цього не вистачає, так що, по хорошому краще пошукати щось більш просунуте, але теж з пікселями, або, може бути щось саме таке ви і шукали?


Реклама

завантажити Jutsu 1.1 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.1 (4)
дата завантаження 2017-09-18 21:22
Розмір 50.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/17 07:39
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |