Juicy Jelly Barrel Blast
1.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Juicy Jelly Barrel Blast це аркада про фрукти, а зокрема про одну жирну ягоду, яка вирішила втекти зі свого льоху і використовувати для цього має бути бочки, які тут виконують роль гармат ... Так що, якщо у вас гарна реакція і міцні нерви - приступайте, буде весело!

Підготували гру в студії Microtale, на рахунку якої поки лише дві гри, причому ця найбільш свіжа, а значить, не така вже й популярна, поки, в усякому разі.


Сенс геймплея досить простий і зрозумілий, більш того, щось подібне ми вже бачили в деяких іграх, наприклад, в проекті під назвою Bullet Boy, ось тільки там було горизонтальне орієнтування і гармати з людиною-ядром, а тут якась ягода і бочки, плюс, вертикальне розташування рівнів, але принцип той же.

Ваше завдання вистрілювати з бочки таким чином, щоб обов'язково виявитися в другій бочці, пересуваючись таким чином все вище і вище.

Само собою, чим вище ви будете забиратися, тим більше проблем знайдете на своєму шляху, тому що саме висота, на яку ви змогли забратися має значення в результаті і піде в ваш черговий рекорд, так що, потрібно постаратися!

Серед перешкод вас чекає маса всього, наприклад, бочки, які рухаються, а значить потрапити в них складно, літаючі ящики про які можна легко розбитися і інші перешкоди, не рахуючи того, що навіть в нерухому бочку потрібно ще потрапити, для чого потрібно мати хорошу реакцію і розвивати влучність!

Крім цього, ви можете збирати фрукти, які потім можна обміняти на додаткові життя або інші бонуси, які обов'язково допоможуть в процесі проходження.


Особливості гри:

  • Зрозумілий геймплей, який затягує
  • Таблиці з рекордами, які чекають саме вас!
    Багато різних героїв для вашої колекції
  • Нагороди за щоденний вхід і інші бонуси
  • Понад три десятки нагород
  • Відмінна графіка і анімація
  • просте управління

Недоліки гри:

  • Реклама, яку ви можете бачити після програшу і за бонуси
  • Є невеликий Донат, можна купувати життя і бонуси

Підсумок: відмінна аркада Juicy Jelly Barrel Blast сподобається всім, хто вважає за краще легкий і ненав'язливий геймплей, який так чи інакше змусить вас зіткнутися з труднощами, а це затягує!

Реклама

завантажити Juicy Jelly Barrel Blast 1.0.4 для LG Magna

Нове в цій версії
The Jelly Friend Update is finally here!
★ Unlock up to 5 new jelly friends and color them in 5 different colors. Checkout the dressing room in the main menu!
★ More variety of levelparts now in the earlier game
★ Bugfixes
A big thank you to all who sent feedback. If you have problems or want to let us know your ideas please write to: juicyjelly@microtale.net
Загальна інформація
версія 1.0.4 (62)
дата завантаження 2017-09-15 17:35
Розмір 36.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/16 07:28
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |