TrainClicker Evolution
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра TrainClicker Evolution це клікер для андроїда в якому все, що відбувається буде зав'язано на залізниці, що з'єднує два населених пункти, ви ж станете відповідальним за пересування поїзда і загальний розвиток даного напрямку.

Підготували гру в студії Turbulence101 Games, для якої ця гра стала другою, але перша теж була про поїзд та залізницю, так що, розробники явно не рівно дихають до даного типу повідомлення.


Геймплей відразу кидається в очі, особливо якщо ви відвикли від класичних клікерів, тому що тут натискати на екран доведеться постійно і це не жарт. Поїзд буде їхати тільки коли ви натискаєте, ніякої вам автоматизації! Розвиток, звичайно буде, але воно спрямоване на те, щоб під час поїздок ви отримували більше очок, золота та інших бонусів, що дозволить швидше розвиватися і отримувати ще більше, але з разу в раз вам все одно доведеться натискати на екран щоб поїзд їхав, та й поїздом це взагалі складно назвати, скоріше це дрезина, де реально потрібно працювати руками, тим самим, змушуючи її їхати.

Проте, на відміну від більшості клікерів тут все ж є рівні, кожен з яких представляє собою п'ять перегонів, при цьому, останній перегін в форматі іспиту пропонує проїхати його на час. Проходячи рівні ви зможете обзавестися вагонами., Тягаючи які за собою можна досить непогано заробляти, до чого сенс гри в загальному і цілому і зводиться.

Так чи інакше, проблема даної гри полягає в тому, що без вашої участі тут не відбувається нічого або якщо і відбувається, то дуже повільно, а значить, доведеться не тільки набратися терпіння, а й на екрані дірку протерти, не інакше!


Особливості гри:

  • Плоска, але в чомусь цікава графіка
  • Різноманітна погода і локації, які начебто теж різні
  • Багато варіантів поліпшення свого поїзда
  • Великий вибір героїв
  • Потяги і залізниця, ви ж це любите?

Недоліки гри:

  • Розмаїття геймплею явно не вистачає, гра стомлює
  • Крім іншого нас чекає реклама і Донат

Підсумок: специфічний клікер TrainClicker Evolution сподобається тільки тим у кого маса вільного часу, залізне терпіння і схильність до монотонним дій, які доведеться повторювати знову і знову ... любов до поїздів теж не зашкодить.


Реклама

завантажити TrainClicker Evolution 3.19.270 для LG Magna

Нове в цій версії
+Pesky bug fixes.
+Minor improvements.
Загальна інформація
версія 3.19.270 (64)
дата завантаження 2021-11-05 08:12
Розмір 51.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/12 09:21
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |