Box Cat Bash
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Box Cat Bash це аркада для андроїда в якій вас чекає маса хардкору і пікселів, тому що перед нами повноцінне ретро, без поблажок, без варіантів, без привілеїв ... Дозволити собі запускати такі проекти можуть далеко не всі студії, але сьогодні це Noodlecake Studios Inc, аудиторії у якій хоч відбавляй, так що, гуляють на всі гроші!


Якщо трохи розібратися, то поява цієї гри вже не здається марним і дивним, особливо для тих, хто свого часу (багато років тому) встиг підсісти на проект з практично аналогічною назвою Box Cat, який, до речі, і зараз можна купити за один долар , розробники, само собою, залишилися незмінними. Фішка перевидання в тому, що тепер гра безкоштовна і більш динамічна, що безумовно буде належно оцінена.

Те, що відбувається складно описати сюжетом, тому що це круто навіть в форматі індійського кіно, так чи інакше, у нас тут нескінченний міст, по якому біжить кішка, причому якщо вірити розробникам, то це не просто кішка, це «Коробкошка», яка повинна збивати машини , які падають звідкись зверху, причому, якщо їх збиваєте ви, то все добре, так і має бути, а якщо хоч одна машина впаде на міст, то вона вибухне, міст завалиться, ви програєте.

При всьому при цьому, швидкість того, що відбувається і відсутність хоч якихось варіантів схитрувати просто вражає, істинний хардкор!


Особливості гри:

  • Висока складність, чумна динаміка
  • Багато цікавих персонажів
  • Швидкість відбувається постійно зростає
  • Оформлення в стилі «ретро»

Недоліки гри:

  • Реклама і два долари, які потрібно віддати щоб відключити її

Підсумок: Box Cat Bash це хардкор в чистому вигляді, так що, дивіться самі, наскільки така гра вам потрібна і наскільки багато задоволення ви зможете від неї отримати, тому що тема дуже специфічна.


Реклама

завантажити Box Cat Bash 1.1.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Added a short tutorial and fixed some minor bugs! Keep bashing!
Загальна інформація
версія 1.1.0 (11)
дата завантаження 2017-10-12 07:36
Розмір 30.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/10 07:57
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |