TEKKEN ™
3.4 (16)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра TEKKEN це не просто файтинг для андроїда, це справжня легенда всієї ігрової індустрії! Перша гра серії з'явилася в далекому 1994 році для платформи Sony PlayStation, її розробником виступила всесвітньо відома студія NAMCO, для якої гра стала однією з перших і забезпечила студії відмінну репутацію вже з першого року існування. Інтерес гра представляла в першу чергу тим, що вона не тільки пропонувала унікальну механіку для своїх років, а й відкривала перед гравцями новий всесвіт, наповнену інтригами і цікавими персонажами, кожен з яких мав свій унікальний стиль і зовнішністю. Само собою, гра містила і всі необхідні фішки, які вже були у файтингов того часу, що в цілому вивело її на роль фаворитів жанру і не просто так!
Далі франшиза тільки розвивалася, було випущено 6 частин для приставок і дві для аркадних автоматів, а ось тепер вже трохи перейменована студія BANDAI NAMCO дісталася і до мобільних пристроїв!


Якщо хтось подумав що це звичайний порт якийсь із частин - ви помиляєтеся. Це цілком самостійний проект, який зробили на базі найуспішнішою частини франшизи і повністю переробили під мобільну платформу, що, звичайно, трохи позначилося на тому, що відбувається, але вже нічого з цим не поробиш, так чи інакше, вас чекає:

  • Понад два десятки знайомих персонажів
  • відмінна графіка
  • За два десятка унікальних ударів для кожного героя
  • Кілька режимів гри, в тому числі режим кампанії і можливість проходити її онлайн з іншими гравцями
  • З'явилися щоденні завдання в спеціальному режимі «Live»
  • Безліч унікальних тематичних заходів

Підсумок: з недоліків гри TEKKEN ™ (до речі, друга її назва TEKKEN Mobile) багато відзначать деяке спрощення, яке неминуче, якщо ви хочете грамотно перескочити на мобільну платформу, я ж зазначив лише наявність доната, що дуже розумно, адже завантажити цю легенду ви можете абсолютно безкоштовно!


Реклама

завантажити TEKKEN ™ 1.2 для LG Magna

Нове в цій версії
Here are the main changes:
• General bugfixes and improvements
• Akuma won't be unlockable starting from June 1st. Take advantage of the limited time offers to get Akuma now!
Загальна інформація
версія 1.2 (156)
дата завантаження 2018-05-17 09:51
Розмір 50.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.38★ 67.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/07 07:54
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |