Top Drives
4.2 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Top Drives це гонки для андроїда в яких вам не доведеться керувати, як би дивно це не прозвучало, але про це поговоримо трохи пізніше

Підготували цей проект в студії Hutch Games, які не тільки придумали таку незвичайну ідею, а й змогли грамотно її реалізувати, однозначно зробивши приємне досить великої аудиторії своєрідних автолюбителів, які тепер отримали унікальну гру, аналогів якої не існує! До речі, що дивно, розробники не стали продовжувати тематику свого найбільш популярного проекту під назвою MMX Racing, що дуже сміливо, дуже!


Загалом, є такі автолюбителі, для яких не настільки важливий зовнішній вигляд машини або відчуття за кермом, їм важливіше показники і характеристики, які обов'язково є у кожного автомобіля і інтерес представляють особливий. Звичайно, найчастіше подібні люди не сидять за кермом, але це не заважає їм грати в гонки, особливо тепер!

Смисл полягає в тому, що вам буде запропоновано декілька змагань, наприклад проходження ¼ милі, заїзд по картинговой трасі, звичайна траса, слалом і так далі, під які ваш противник уже підібрав автомобілі, ваше завдання - вибрати свій набір автомобілів, які на ваш погляд підходять найкращим чином і розслабитися, бо далі все буде відбуватися автоматично і на результати ви вже ніяк не вплине.

Як це реалізовано? Так досить просто! Є таке видання, яке називається Evo Magazine, воно вже майже 20 років пише про автомобілі, збирає їх характеристики і час проходження самих різних трас. У підсумку, по суті, у нас є доступ до величезної кількості трас і автомобілів, щоб з'ясувати хто ж виявиться швидше в тій або іншій дисципліні, причому дані більш ніж реальні! А якщо кому буде нудно, то додам, що всі автомобілі тут ліцензійні і ці моделі випускалися або навіть випускаються зараз, плюс, їх можна тюнінгувати!


Особливості гри:

  • Величезна кількість ліцензійних автомобілів
  • можливість тюнінга
  • Маса дисциплін і реальних трас
  • Різноманітна погода та інші умови
  • Під кожен автомобіль є фотографії
  • Гонки, які стали стратегією!
Недоліки гри:
  • Реклама і Донат

Підсумок: складно уявити які праці та потужності потрібні були б розробникам на будь-якій сучасній платформі щоб відтворити все те, що є в грі Top Drives звичним чином, швидше за все, це просто неможливо, так що, будемо насолоджуватися новою ідеєю і єдино можливою її реалізацією;)


Реклама

завантажити Top Drives 14.60.01.14399 для LG Magna

Нове в цій версії
This release contains bug fixes and some optimisation work.
Загальна інформація
версія 14.60.01.14399 (991540)
дата завантаження 2022-04-14 02:50
Розмір 63.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки Hutch Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.16★ 83.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/09/05 09:37
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |