Tower Defense: Syndicate Heroes TD
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Tower Defense: Syndicate Heroes TD це захист вежі, яка представляє собою більш класичну варіацію іншої гри студії stereo7 games, огляд якої вже був на нашому сайті, гра називалася Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game, так що, як ви розумієте, різниця тут лише в оформленні, яке, на мій погляд, стало набагато більш адекватним і доречним, особливо якщо враховувати той факт, що від «стим-панка» в грі були якісь крихти. На цей раз все набагато простіше і зрозуміліше - дії гри розгортаються в середньовіччі, а чіплятися до такій стилістиці вже ніхто не стане.


Якщо в інший варіант цієї стратегії ви вже грали, то дана її варіація не зможе вас здивувати по частині геймплея, тому що практично їй аналогічна, у всякому разі, движок і якість графіки на тому ж рівні. Однак, чомусь так вийшло, що в цій грі менше рівнів, ніж чим в більш модному аналогу, що звичайно дивно, так як тут оформити все було явно простіше. Однак, ця гра заявлена ​​розробниками як продовження вищезгаданої версії, що звичайно досить цікаво, особливо якщо враховувати що якогось сюжету в іграх практично немає ...

Однак, все це не заперечує того, що вас чекають епічні битви, цікаві персонажі, вежі і можливість їх прокачувати, щоб забезпечити собі ідеальну стратегію, що за великим рахунком життєво необхідно, тому що складність не стала нижче, а в минулій частині вона була на пристойному рівні!


Особливості гри:

  • Три десятка нових рівнів, які послужать продовженням гри Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game
  • Чотири типу веж і можливість їх покращувати
  • Великий вибір зброї і екіпіровки для ваших героїв
  • Два види союзників, яких теж можна покращувати
  • Приємне оформлення в стилі середньовіччя

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат переслідують цей жанр повсюдно

Підсумок: гра Tower Defense: Syndicate Heroes TD це гідний представник свого жанру і цілком адекватне продовження вже закладеної серії ігор, яка нехай і не визначилася з основною стилістикою, але все ж продовжує радувати нас добротним геймплеєм.


Реклама

завантажити Tower Defense: Syndicate Heroes TD 1.2.62 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.2.62 (62)
дата завантаження 2021-04-17 15:48
Розмір 69.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/31 07:38
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |