The Mighty Hero
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра The Mighty Hero це черговий піксельний рогалик в форматі платформера, який розповість дуже шаблонну історію про те, як лицар пішов рятувати принцесу, у чому ви йому і допоможете, само собою.

Підготували гру в студії Lemon Jam, для якої гра далеко не перша, але саме рольових я не виявив, так що, можна їх привітати з відкриттям жанру!


З геймплеєм мудрувати розробники не стали, запропонувавши нам типовий формат, яким відрізняються рольові ігри на мобільних платформах, а саме - набір рівнів, які стають довшими і складніше з разу в раз, що природно має на увазі необхідність прокачувати свого персонажа, чому сприяє досвід, який ви будете отримувати в ході боїв з монстрами військово-промислового комплексу, яку ви будете отримувати за фактом завершення рівнів. Крім цього, ви будете заробляти золото, яке можна витратити на поліпшення наявного зброї і придбання різного і досить корисного контенту.

Крім режиму, який передбачає проходження рівнів в грі є і нескінченний режим, але його можна розблокувати тільки після того, як ви досягнете значних успіхів в першому режимі. Сюжетом гра звичайно не дивує і швидше навіть не затягує, але величезна кількість варіантів розвитку персонажа і екіпіровки однозначно затягують, особливо коли ви почнете стикатися з реальними труднощами і складними босами. Але, швидше за все, визволення принцеси того варте!


Особливості гри:

  • Класичне, піксельний оформлення
  • Класичний сюжет із врятуванням принцеси
  • Більше сотні рівнів, кожен з яких принесе щось нове
  • Безліч небезпечних босів
  • Тонни зброї та екіпіровки
  • Широкі можливості з розвитку вашого персонажа

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат, які подібні місії не пропускають.

Підсумок: назвати гру The Mighty Hero простий ніяк не вийде, вона запропонує навіть більше труднощів ніж потрібно, однак, саме це і цінують шанувальники класичних ігор, для яких гра і створювалася.


Реклама

завантажити The Mighty Hero 1.2.2 для LG Magna

Нове в цій версії
Fix bugs.
Загальна інформація
версія 1.2.2 (31)
дата завантаження 2020-03-06 06:47
Розмір 46.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/30 09:49
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |