Piece Out
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Piece Out це головоломка на андроїд в якій потрібно переміщати кісточки за принципом пятнашек, але, само собою, з деякими особливостями, нюансами і ускладненнями. Підготували гру в студії Kumobius, з якої ми вже знайомі по аркаді High Risers, яка, до речі, наближається до мільйона завантажень, що сміливо можна назвати хорошим результатом.


Геймплей безумовно порадує всіх шанувальників подібних головоломок, тому що в черговий раз нам пропонують просте управління, оформлення і підхід, які не відволікають від основного - завдань, яких тут багато, причому кожне наступне трохи складніше, залишилося зрозуміти де ваша межа.

Принцип того, що відбувається дуже простий, ваше завдання дотягнути помаранчевий квадрат до зазначеного місця на ігровому полі, яке кожен раз буде ставати все більше і більше, так чи інакше нагадуючи якусь складну фігуру з жорсткими рамками.

Просто пересунути вашу фігуру на потрібне місце просто, однак, на шляху будуть перешкоди у вигляді іншої фігури або декількох, які можна або обертати або пересувати в одному напрямку. Придумуючи як з цим бути ви досить швидко поринете в запропонований світ і зможете отримати масу задоволення від вирішення цих завдань.

Взагалі гру складно назвати важким, тому що на кожен рівень ви маєте необмежену кількість спроб, рівні в межах сторінки можна пропускати, завжди є можливість скасувати останній хід і ви не обмежені за часом на виконання цих завдань. Крім цього в грі величезна кількість рівнів, які займають вже більше 50 сторінок! А що найголовніше, розробники обіцяють щодня випускати один новий рівень, казка!


Особливості гри:

  • Просте оформлення та управління
  • безліч головоломок
  • Нова головоломка кожен день
  • є підказки
  • Складність поступово зростає

Недоліки гри:

  • Реклама присутній, відключається за половину долара.

Підсумок: не найскладніша і вельми приємна головоломка Piece Out допоможе вам розім'яти мізки і скоротати час в поїздці або при очікуванні. Так чи інакше, у розробників вийшов гідний проект, який варто мати на увазі.


Реклама

завантажити Piece Out 1.10 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes and minor tweaks.
Загальна інформація
версія 1.10 (113)
дата завантаження 2019-10-15 04:47
Розмір 20.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/26 08:33
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |